Skocz do zawartości

Jaki Amplituner do ok. 2 000 zł używany?


Seki87

Recommended Posts

@amatorkina jak sprawdzałeś to OK, myślałem że jak steruje głośnością w Zone2 (a jeszcze jest podpisane PRE OUT), to podpinając końcówkę w trybie Main też będzie równoległe sterowane. Dobrze że to wyjaśniłeś, bo opis tego tylnego panelu trochę robi "kuku".W Onkyo było tak, że można było konfigurować że wyjście mogło pracować jako PRE albo liniowe, ale było lepiej opisane

image.png.bb753917bd3af9941dc645d697bbb1e3.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, PanKlor napisał:

We wszystkich nowych RZ. W cenie standardowej jak dla innych marek.

Czyli opcja dokupienia? A nie że aktualizacja?

 

12 godzin temu, tomek72 napisał:

konfigurować że wyjście mogło pracować jako PRE albo liniowe, ale było lepiej opisane

Tak to była kwestia ustawienia w sofcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam Ci jeszcze jedną propozycje do przemyślenia, ktorą rozważałem, a porzuciłem - chodzi o Marantz Cinema 70s. Ten sprzęt jest ładny, niski i dosyć słaby, ale ma za to łącza pre-out na wszystkie kanały! a kosztuje na amazon jedynie 2850 zl (w linku srebrny, ale czarny tez niedawno byl w tej samej cenie).

Czyli mógłbyś póki co kupić jego, a w międzyczasie dozbierać do wzmacniacza z Main In. Wiele osób za granicą tak kombinuje - podpinają nawet 5 czy 7 kanałową końcówkę a marantza traktują w pełni jak procesor.

A teraz dlaczego ja tego nie zrobiłem skoro to takie fajne? No dlatego, że główną wadą jest słaby system korekcji - czyli ma on tylko najprostszego Audysseya, czyli trzeba do tego sprzętu mieć w miarę rozsądne pomieszczenie odsłuchowe (a moje takie nie było).

https://www.amazon.pl/Marantz-Cinema-N1SG-Odbiornik-Srebrny/dp/B0BN1Q4XPC/ref=mp_s_a_1_2?crid=3LP3ZQILIOGZM&dib=eyJ2IjoiMSJ9.6TqY9Wj97A-6kDB77jPT46qlHeW-h36ifsUupa-lB6DGjHj071QN20LucGBJIEps.0UGsvQ5b-hGqOzwrRnh3x4TLBzKJwc5djyxvIidVzDM&dib_tag=se&keywords=cinema+70s+marantz&qid=1727436026&sprefix=cinema+70%2Caps%2C115&sr=8-2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Murciano napisał:

główną wadą jest słaby system korekcji - czyli ma on tylko najprostszego Audysseya, czyli trzeba do tego sprzętu mieć w miarę rozsądne pomieszczenie odsłuchowe

 

4 minuty temu, amatorkina napisał:

I to jest najlepsze rozwiązanie.

No na pewno najlepsze biorąc pod uwagę to co pisał autor o pomieszczeniu gdzie ma to grać :D
 

Dnia 22.09.2024 o 21:18, Seki87 napisał:

z akustyką trochę lipa bo żona nie chce szafy wrzucić 😁 która jest na tej samej ścianie co tv i głośniki były i nie mam miejsca na subwoofer

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...