Skocz do zawartości

Szukam profesjonalnej kalibracji Wroclaw


Daniel Ps

Recommended Posts

Witam szukam ogarniętej osoby która podejmie się kalibracji kina domowego ewentualnie coś doradzi sprzęt jaki posiadam to Heco Aurora 1000 + 300 + Center 30 + Sub 30 A do tego amplituner Yamaha rx v6a proszę o pomoc w kalibracji ustawieniach oraz mam inne pytania osoby z okolic Wrocławia które są w stanie się tego podjąć proszę o kontakt. Proszę admina o dodanie tego posta we właściwe miejsce 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała instalacjami kalibrację przeprowadziłem sam zgodnie z instrukcją. Już jakiś czas temu doszedłem(i też mi to sugerowano) że może być to problem zbyt wymagających kolumn względem amplitunera. Rozważałem też wymianę amplitunera na jakiś lepszy lub dokupienie końcówki mocy (polecano mi atol signature am100 ) rozważałem też odseparowanie kina od stereo jednak sam nie wiem co było by lepsze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Daniel Ps napisał:

Cała instalacjami kalibrację przeprowadziłem sam zgodnie z instrukcją. Już jakiś czas temu doszedłem(i też mi to sugerowano) że może być to problem zbyt wymagających kolumn względem amplitunera. Rozważałem też wymianę amplitunera na jakiś lepszy lub dokupienie końcówki mocy (polecano mi atol signature am100 ) rozważałem też odseparowanie kina od stereo jednak sam nie wiem co było by lepsze. 

Jeśli chciałbyś przedyskutować temat, indywidualnie to zapraszamy do salonu Tophifi Wrocław na Legnicką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...