Skocz do zawartości

Line Magnetic 845, 805 - opinie, recenzje


Recommended Posts

Miałem u siebie LM 508 (czyli to samo co 805) i również się zgadzam co do charakterystyki dźwięku. Kawał wzmacniacza. Jest co dźwigać 💪

Line-Magnetic-508.png

Jeżeli kogoś interesuje wnętrze, to tak ono wygląda. Mamy tu dosyć mocno rozbudowany zasilacz (chwała mu za to) i część sygnałową złożoną metodą przestrzenną. Kondensatory to Nichicon i Multicap jako sprzęgające. Na anodach lamp mocy jedyne 800V, więc nie zachęcam do samodzielnego rozkręcania i "dłubania" ;) 

Line-Magnetic-wzmacniacz-serwis.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

805 to u mnie pierwsza lampa. Z Xavian Orfeo takie średniej wielkości monitory. Nie pamiętam brzmienia. Zmieniłem, ponieważ przypadkowo trafiłem do Piotra z WBA. Za cenę 805 dostałem monobloki na 211 i preamp na 2A3/w ciemno. 
 

Kilka razy w roku goszczę w zaprzyjaźnionym salonie i tam już świadomie i z uważnością słucham na 805 i kilku monitorach. Lubię w brzmieniu maksymalną detaliczność/rodzielczość, przejrzystość, aż do absurdu posunięte różnicowanie, rozróżnianie faktur/struktur w całym paśmie, iskrzenie i błyszczenie. Znalazłem tylko piękną barwę. Za mało.

Ale mało brakowało. 
 

 

 

 

 


 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...