Skocz do zawartości

Q Acoustics - co sądzicie o tej brytyjskiej, raczej mało znanej, marce?


Tweeter2016

Recommended Posts

Są b. dobrzy w tym co robią, zaprojektowali trochę kolumn które zdobyły uznanie i niektóre firmy chcą skorzystać z ich doświadczenia.

Czasami zamiast budować własne R&D lepiej pod-zlecić robotę specjalistom, a https://www.fink-audio.net/about-fink-audio-consulting/  to podobno wybitni specjaliści.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

Chyba już nie będzie nowej serii 3000 bo jest seria 5000 którą ją zastąpiła.

Nie nie. Juz jest.

5000 to seria wyżej. A 3000 mają nową serie oznaczoną "c"

https://audio.com.pl/aktualnosci/sprzet/30820-q-acoustics-zapowiada-nowe-glosniki-z-serii-3000c

I niestety mniejsze membrany. To samo co w 5000.

14 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

KHF ma dwie firmy: Fink Team i jeszcze jedną. Jedna sprzedaje własne, bardzo drogie kolumny, a druga prowadzi consulting techniczny dla firm z branży audio, produkujących kolumny.

Rozumiem, dzieki

14 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

Jest ich mało i w sklepach tylko z literką "i" (poprawione) i najnowsze "c" (z tego roku). Starych 3050 bez literki w sklepach/salonach już raczej nie ma.

no tak domylsnie już pisze 3050 mając na myśli "i". Trzeba brac póki są. Nowe "c" to nie będzie to samo

14 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

A następca 5050 nie jest już tak dobry?

No sam zauważyłeś że to nie następca :). I nie są. Biorąc pod uwagę cenę nie. Dlatego szybko po wyjściu do sprzedaży były na nie spore przeceny.

14 godzin temu, kn1234 napisał:

Macie jakiąś propozycje kupna wzmacniacza używanego z alledrogo  do 1600zł, monitory QA 3030i kupione już,muzyka jak leci z tidala,zostałem poproszony o rade ale nie wiem co doradzić

Denon PMA 1060

14 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

Coś w tym jest. Czytałem, ze naprawdę duże i znane firmy poza QA, także KEF, NAIM, ELAC Focal czy Tannoy poprosiły go o pomoc.

Hmmm.

Tannoy to jakoś nie pomogło.

 

12 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

Są b. dobrzy w tym co robią, zaprojektowali trochę kolumn które zdobyły uznanie i niektóre firmy chcą skorzystać z ich doświadczenia.

Czasami zamiast budować własne R&D lepiej pod-zlecić robotę specjalistom, a https://www.fink-audio.net/about-fink-audio-consulting/  to podobno wybitni specjaliści.

 

Taka Pijarowa stronka. Ale tam nie ma nic o tym z kim współpracowali.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kn1234 napisał:

Macie jakiąś propozycje kupna wzmacniacza używanego z alledrogo  do 1600zł, monitory QA 3030i kupione już,muzyka jak leci z tidala,zostałem poproszony o rade ale nie wiem co doradzić

Mam w bardzo ładnym stanie Denona PMA 925r po pełnym serwisie autorstwa forumowego kolegi. 

W razie pytań zapraszam na priv

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...