Skocz do zawartości


 • Ostatnie posty

  • A są tacy, którzy mówią, że to 10 razy więcej niż potrzebujesz;)
  • Oprócz pełno gabarytowego streamera mam dwie klepane po garażach Maliny, nie chcę się zakładać ,ale w ślepym teście mógłbyś polec , gdyby te dwa urządzenia przepuścić pod tego samego DAC-a  W przypadku streamera i Maliny / która z odpowiednim programem też jest streamerem / i tak będziesz korzystał z aplikacji na smartfonie , bo tam przynajmniej widać co robisz. Na ekranikach streamerów z 2,5-3m nie widać nic , i nawet jak korzystasz z pilota , to i tak nie widzisz jaką stację , czy utwór załączasz. Zmiana stacji radiowych , czy utworów z dysku szybciej działa na Malinie / Volumio/, niż na streamerze za 6 k.    
  • Te trzy, które zamówiłem jak dla mnie grają bardzo podobnie. PIONEER A-602R niestety jest leciutko za duży i z niego rezygnuję. Zostawię chyba Azur 640A, ale nie wiem czy nie kupić całkiem nowego Pioneer A-40AE, niby wyjdzie dwa razy więcej, ale plus jest taki, że jest nowy i będę mógł go obsłużyć pilotem, w sensie włączyć i zmienić głośność. Czy Pioneer A-40AE będzie odpowiednim wyborem?
  • Dziekuję za rady. Udało mi się kupić nowego 6015 za 4,9 k, to chyba dobra cena. Wahałem się między Denonem 3700 a tym własnie Marantzem. Skusiły mnie jednak opinie o wiekszych mozliwościach w stereo i fajna okazja 🙂 No, to teraz będe z tym klocem jeździł i dobierał fronty i może central od razu 🙂 Muszę sprawdzić te silvery, choć mają z tyłu basreflex, a wolałbym nie odstawiać kolumn mocno od ściany. Widziałem jedne silvery, chyba 6, z dwoma otworami, jeden z przodu drugi z tyłu u góry, ale producent dodaje o ile wiem zatyczki do zaślepiania otworu z tyłu. Tylko jak to brzmi wtedy... No nic, zobaczę. W każdym razie jak na start Marantz cieszy mnie jak cholera 🙂 Pozdrawiam, Arek
 • Ostatnio poruszane tematy

×
×
 • Utwórz nowe...