Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • @Piotr Sonido podrzucił przykłady, że się da, więc to tylko kwestia Waszych chęci.  Przy pasywnych może bym Wam odpuścił, choć są kolumny, gdzie prawa ma inny układ głośników niż lewa. Takie Opery Prima z Waszej oferty jak kupię to dostanę dwie lewe, dwie prawe, czy jednak prawą i lewą? Z drugiej strony, jakby w czasie jakiejś imprezy jakaś podstawkowa kolumna mi spadła i nie przeżyła, to nie mogę u Was kupić jednej, choć faktycznie jedną potrzebuję i taką ofertę w sklepie mi przedstawiacie.    A co z aktywnymi? Jak zamówię u Was dwie sztuki, to czy mogę poprosić by to jednak były dwie prawe (Primary) z poniższego zdjęcia? Dwie lewe (Secondary) to o kant... stołu można potłuc. Skoro zamawiam dwie sztuki tego samego produktu, to czemu wysyłacie mi dwa różne produkty? W sumie mogę Wam jeden odsyłać jako niezgodny z zamówieniem i nikt się nie przyczepi, a ja mam faktyczną podstawę do takiego ruchu.
    • Nie ma go w sklepach ,  już od jakiegoś czasu , odsłuch pewnie tylko po koleżeńsku. Niedawno mi jeden forumowicz proponował że mi podrzuci ale za daleko było  . Szkoda bo miałem 50 i chciałem zawsze 100 posłuchać .
    • Czas na podsumowanie. Miesiąc grania, wygrzewane czasem przez wiele godzin dziennie. Aby nie było opinia subiektywna autora wątku skażona jego brakiem doświadczenia, akustyką pomieszczenia i koślawym źródłami dźwięku.... Jestem zachwycony, tą zmianą. Miałem przez ten czas okazję posłuchać baardzo przekrojowego repertuaru. Jest wszystko co potrzeba, pełne pasmo, soczysty sprężysty bas, baaasisko wręcz, jest cholernie dużo powietrza w tym graniu i przestrzeni. Zestaw jest przewymiarowany do pomieszczenia, ustawiony... na ile się da i jest petarda. Ktoś mnie pytał, czy NAD nie zagra z Monitor Audio zbyt ostro. Odpowiadam, NIE. Bywa, że muzyka gra wiele godzin, nie męczy. Zarówno kolumny Monitor Audio Silver 500 7G jak i NAD C298 grają tak jak recenzenci i użytkownicy piszą. Ten zestaw nie ma ewidentnych deficytów w graniu, za to ma swój charakter, założenia inżynierów itp. które albo pasują albo nie. Nie wybacza też nagraniom, nie koloryzuje, nie próbuje naprawiać, a po prostu odtwarza pracę inżyniera dźwięku i... daje możliwość oceny. To jest bardzo przyjemne doświadczenie, zbieram często szczękę z podłogi. Największe zaskoczenie to interkonekty, najlepsza zmiana audio w stosunku do ceny. Końcówka mocy dopełniła jakość, warto mieć. Sam NAD jest o tyle sympatyczny, że znacznie mniej i wolniej się nagrzewa. Ale po dłuuuugich sesjach temp potrafi być podobna do Onkyo. Co ważne jest pełen komfort z obsługą i unifikacja zestawu kino/stereo, NAD wtopił się w zestaw. Budżet był na zmianę 20K. Za nowe Monitor Audio Silver 500 7G + używany NAD C298 + interkonekty wyszło łącznie niespełna 12,5 K. Zaspokoiłem swoje stereofoniczne potrzeby w 100%, wydałbym te pieniądze ponownie bo warto było.   PS. Zapomniałem o słuchawkach B&W px7 s2, teraz ten zestaw gra lepiej niż te słuchawki Ale słuchawek nie zmieniam są i tak super.  
    • Trochę osób pozamawiało Audiolaba 7000a z ostatniej okazji tam i nie było problemów. Można poprosić o fakturę. Przesyłka ok 6-7 dni szła https://www.pepper.pl/comments/permalink/18151225
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...