Skocz do zawartości

soberowy

Uczestnik
  • Zawartość

    1 166
  • Dołączył

Wszystko napisane przez soberowy

  1. Yamaha A-S201, obecnie za 835zł wygląda nawet ładniej.
  2. Ostatni album z genialnym Rogerem Hodgsonem.
  3. Na drugim zdjęciu to Atoll in300? Miło wspominam Atolla in200 i możliwe, że kiedyś wrócę do tej marki.
  4. Zapomniałem dodać, że jest to album, którego słuchamy bez skipów 😀
  5. Na szybko policzyłem i znam sześć osób, które mają zestawy stereo, a nie siedzą na żadnych forach. Tylko jedna z nich zmienia regularnie system, pozostałe słuchają muzyki 😀
  6. Tak, tyle ile kosztują Twoje Tannoye i mesiek tego z Irlandii.
  7. Ja na Twoim miejscu to bym zaczął od odsłuchów na środku bazy stereo, bokiem to sobie można kwieciste opisy na forum wrzucać.
  8. Adam jak u Ciebie sytuacja z tak zwanym WAŻ?
  9. Terminator otrzymał 4 Oscary – za najlepsze efekty specjalne, najlepszy dźwięk, najlepszy montaż dźwięku oraz najlepszą charakteryzację. Adamie, jak dla mnie, to żaden argument. Powyższa kompozycja buduje tak mroczną i dynamiczną atmosferę, że nawet słuchając jej teraz na telefonie mam ciarki.
  10. Ok, Dali Menuet i nie będziesz już tak wesoło śpiewał 😉
  11. Nie posiadasz już B&W 607? Z nimi byłby ciekawy pojedynek
  12. Sebastian, jak posłuchałem u Ciebie ATC z Relem i bez, to zdecydowanie wolałem z subem. Kiedy jeszcze nie miałeś Rela, to najbardziej w tych ATC podobał mi się właśnie basik. 😅 U Majkela przestrzeń do wypełnienia dźwiekiem jest naprawdę spora. Fakt, że moje Bowersy miały tam basu tyle co mój Samsung S25 😀
  13. Według mnie nie będą, słuchałem obu. To zupełnie inny basik jest, którego wydaje się w odbiorze Dali ma więcej. Jarek a co myślisz o rozciągnięciu niskich tonów w ATC? 😉 Zgadzam sie z Jarkiem i Wojtkiem. Głosuję jak wszyscy na forum za Dali i Bowersmi 😀
  14. Czy nie lepiej poczekać na lifting SCM7? Obecny model robią od 2013 roku, może odświeżą ofertę?
  15. Adam, czytam uważnie i ze sporym zaciekawieniem Twoje recenzje. Gdy wyobrażam sobie nieduży pokój i spore paki od Dynaudio to niestety, ale to się nie może udać. A gdzie ten Twój ulubiony szybki bas?
  16. Na discogs i ebay jest tego mnóstwo.
  17. Masz nośnik czy pliki pobrane z torrentow?
×
×
  • Utwórz nowe...