Skocz do zawartości

marecki

Uczestnik
 • Zawartość

  67
 • Dołączył

 • Ostatnio

O marecki

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Musi być inny e-mail, może być żony lub załóż nowe konto pocztowe.
 2. Wystarczy założyć nowe konto, ja tak zrobiłem. Skorzystaj z tej strony. https://tidal.com/offers/blackfriday
 3. Aplikacja UAPP odtwarza pliki lokalne i w sieci po DLNA, radio internetowe oraz udostępnia serwisy Tidal (z MQA), Qobuz, Google Music. Pierwszy raz trzeba zalogować się na konto w serwisie. Ja w ten sposób odtwarzam Tidala MQA na LG V30.
 4. Można odtwarzać Qobuza na Androidzie przez apkę USB Audio Player Pro.
 5. U mnie Tidal gra bez zacinania. Ważne jest, czy masz swoje konto (założone przez Ciebie), czy kupione? Jeśli kupione, to zmień hasło dostępu. Nie zaszkodzi wylogować się z konta i zalogować ponownie.
 6. BubbleUPnP przesyła cały odbierany strumień. Jeśli odtwarzasz teledysk, to przesyłasz obraz i dźwięk. Jeśli nie chcesz słuchać dźwięku, to po prostu wycisz dźwięk w TV. Ale jeśli chcesz mieć zsynchronizowany dźwięk z obrazem, to skorzystaj z wyjścia optycznego w TV.
 7. Jeśli masz TV typu smart, to w takim przypadku doskonale sprawdza się aplikacja BubbleUPnP. Ta aplikacja ma opcję renderowania odtwarzania na zewnętrzne urządzenie sieciowe. Po zainstalowaniu jej na telefonie z androidem, musisz w tej aplikacji zalogować się do Tidala. Jako urządzenie odtwarzające wybierasz TV. Po włączeniu odtwarzania teledysku, obraz i dźwięk będzie odtwarzany na TV (TV musi być zalogowany do tej samej sieci co telefon).
 8. Jeśli chodzi o kontrolę serwerów przez Wielkiego Brata to nie ma różnicy. Skoro posunięto się do podsłuchiwania telefonów prezydenta Francji i kanclerz Niemiec to naiwne jest mniemanie, że nie robią tego na swoim terenie.
 9. Sprawdziłem na dwóch innych stronach, wyniki podobne. Nie wiem dlaczego strona podaje Twoją błędną lokalizację, mój adres IP wyświetla prawidłowo. Wnioski odnośnie kontroli amerykańskiego rządu wynikają z lokalizacji serwera.
 10. Te działają, ale nie są lepsze od Googlowych, też rząd amerykański je kontroluje
 11. Mój NAS Synology nie przyjmuje tych adresów, wyświetla komunikat o błędnym adresie DNS. Po sprawdzeniu na stronie digipedia.pl otrzymuję taki komunikat:
 12. Na próbę kup przez internet ten odbiornik bluetooth: https://mp3store.pl/article/2417-fiio-btr3..2018370852114172303.html Podłącz słuchawki kablem i posłuchaj czy usłyszysz różnice zmieniając kodeki. Jeśli dojdziesz do wniosku że nie warto, możesz zrezygnować z zakupu.
 13. marecki

  Problem

  Wydaje mi się, że winny jest jeszcze ten kabel HDMI. Czy te kable miały dobre ekranowanie i tłumiki ferrytowe? Przeczytaj ten artykuł i zwróć uwagę na kwestię zakłóceń. https://rms.pl/rankingi-sprzetu/kable-audio-i-video/265-test-kabli-hdmi-czy-warto-placic-wiecej Kup dobry kabel i sprawdź działanie. Jeśli nie będzie poprawy to odeślesz do sprzedawcy. Przeczytaj wpisy "Kubakk", jemu wymiana kabla na dobrze ekranowany pomogła.
 14. marecki

  Problem

  Co masz podłączone do listwy? Czy próbowałeś kombinacji - pojedyńczo TV, potem Onkyo, na koniec razem?
×
×
 • Utwórz nowe...