Skocz do zawartości

marecki

Uczestnik
 • Zawartość

  214
 • Dołączył

 • Ostatnio

O marecki

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Są ciche jak są nowe, miałem taki w NAS (WD Red). Na początku, aby go usłyszeć musiałem przyłożyć ucho do obudowy serwera. Po paru latach słyszałem go już z odległości 2 metrów. Teraz mam dwa dyski SSD i ciszę.
 2. Specjalnie do tego typu płatności (internetowych) założyłem konto w Revolut. Oprócz wirtualnej karty wielokrotnego użytku mam jeszcze do dyspozycji jednorazowe karty wirtualne. Używam ich do zakupów w sklepach internetowych.
 3. Awaria Tidala, czekać aż łaskawie naprawią ten błąd.
 4. Tidal działa, ale ja słucham przez Roona.
 5. Na to pytanie może odpowiedzieć tylko użytkownik tego wzmacniacza. Ale nie wiem, czy na forum znajdziesz takiego.
 6. Tidal Connect ma działać tak samo jak Spotify Connect. Czyli aplikacją na laptopie będzie można sterować odtwarzaniem Tidala na innym urządzeniu (odtwarzaczu sieciowym) z obsługą Tidal Connect. Jeśli chcesz sterować Tidalem na laptopie za pomocą smartfona, to bezpośrednio nie da się. Ale można sterować odtwarzaniem Tidala na laptopie przez BubbleUPnP Server. Do sterowania apka BubbleUPnP na smartfonie.
 7. Ewentualną reklamację wolałbym załatwiać pod ochroną unijnego prawa konsumenckiego niż w Chinach.
 8. Może lepiej kupić w Europie? https://www.audiophonics.fr/en/integrated-amplifier/loxjie-a30-class-d-amplifier-infineon-ma12070-bluetooth-50-2x80w-4-ohm-p-14817.html
 9. Wielkie dzięki za informację, mogę na spokojnie posłuchać Max 357.
 10. Tak, ograniczeniem jest połączenie bluetooth. Lepszą jakość zapewnią nowe kodeki aptX HD a zwłaszcza LDAC. Ale te słuchawki ich nie posiadają. W ustawieniach jako format domyślny wybierz jakość CD (44100Hz), gdyż takie są pliki w Tidalu. Unikniesz niepotrzebnej konwersji 44,1 na 48kHz.
 11. Uściślę pytanie. Jeśli wykupisz konto na 3 miesiące, to będzie działało 3 miesiące czy będzie aktywne tylko miesiąc? A wtedy dostajesz od sprzedającego następny kod na miesiąc?
 12. Czy dostajesz konto na kilka miesięcy od razu, czy musisz co miesiąc zmieniać login?
×
×
 • Utwórz nowe...