Skocz do zawartości

marecki

Uczestnik
 • Zawartość

  264
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W takich przypadkach ja robię hard reset routera. Zazwyczaj pomaga.
 2. Ja nagrywam audycję Max 357 do przesłuchania w dogodnym czasie. Korzystam z opcji prgramowanego nagrywania w aplikacji VRadio.
 3. Takich stacji nadających w formacie FLAC jest więcej FlacRadio.txt
 4. W sprzęcie przenośnym trudno będzie znaleźć mocniejszy wzmacniacz, niż xDuoo XD05 Plus (1000 mW). https://xduoo.net/product/xduoo-xd-05-plus/
 5. Jeśli nie chcesz korzystać z aplikacji HEOS, to jest inna możliwość przesłania muzyki z Deezera do odtwarzacza sieciowego przez wifi. Trzeba użyć do przesłania plków aplikację BubbleUPnP. Ale jeśli jej nie znasz, to możesz nie poradzić sobie. To nie jest prosta aplikacja w obsłudze dla początkująch. Sposób postępowania: Najpierw uruchamiasz BubbleUPnP i jako odtwarzacz wybierasz Marantza. BubbleUPnP musi mieć pozwolenie na działanie w tle. Potem uruchamiasz Deezera i po wybraniu płyty wybierasz opcję "udostępnij" przez BubbleUPnP. Po chwili (kilka sek.) gra muzyka z odbiornika DLNA. Ten sposób testowałem i działa.
 6. Ja używam ACAR 504WF ponieważ (kiedyś) miała największy współczynnik tłumienia zakłóceń. Ale obecnie może być lepsza inna listwa.
 7. Jest kilka nowych stacji nadających w formacie FLAC. Załączam aktualny zestaw FlacRadio.m3u
 8. Sama wtyczka (taka jaką mam) pozwala tylko słuchać. Aby móc oglądać, trzeba jeszcze zainstalować w Windowsie LAV Filters.
 9. Może jesteś zainteresowany dodatkowymi możliwościami Foobara? Na przykład można odtwarzać teledyski z YouTube.
 10. Przeczytaj poradnik, jak zainstalować USB Audio Driver: https://www.pioneerelectronics.com/StaticFiles/PUSA/Files/Firmware/USB-DAC_Windows_En.pdf
×
×
 • Utwórz nowe...