grzegorz39

Uczestnik
 • Zawartość

  105
 • Dołączył

 • Ostatnio

O grzegorz39

 • Ranga
  Sympatyk
 • Urodziny 02.11.1973
 1. O kolumny nie pytam dla siebie. Ja mam upatrzone jak mi polecano dali 850 i już przy tym zostanę-czekam tylko na trochę lepszy budżet. Chciałem tylko być trochę mądrzejszy.
 2. Witam wszystkich forumowiczów. Przeczytałem kilka postów odnośnie kolumn podłogowych STX F-360n, ale minęło już trochę czasu od ostatniego, a może ktoś jeszcze podzieli się swoimi spostrzeżeniami. Niektórzy piszą,że to porażka i garażowy wyrób, ale są i wypowiedzi, że nie ma tragedii. Chciałbym, żeby to w miarę fajnie zagrało. Kolumny będą służyć przede wszystkim do słuchania muzyki i pewnie będą podpięte przez wzmacniacz do tv. Cena stosunkowo przystępna, wygląd jak najbardziej ok. no i są nowe...Dzięki za podpowiedzi.
 3. Dzięki-poluję dalej...
 4. Ale mi dałeś zagadkę...Nigdzie takich kolumn nie ma Pojawiły się; http://allegro.pl/kolumny-dali-850-rotel-r...6137652427.html Na jaką cenę je wylicytować?
 5. Wszystko poczytałem. Ciężko mi narysować i wkleić w forum rysunek-znajomość komp. średnia, ale pracuje nad tym A znalazłem jeszcze takie; http://allegro.pl/swietne-kolumny-stereo-d...6093986655.html Czy różnią się od tych 850
 6. Bardzo dzięki. Poczekam na fotki dali. Fajnie jakby były czarne.Jeszcze raz dzięki!!
 7. Bardzo dzięki. Poczekam na propozycje. Nie ma pośpiechu. Może uda się dozbierać jeszcze trochę grosza...
 8. Dźwięk był ,jakby to powiedzieć...płaski, bez nasycenia...Na wzmacniaczu pisało; natural sound, i taki pewnie był;a to trochę nie dla mnie..
 9. Poproszę zatem o propozycje...Acha, te jbl miałem z yamahą ax 900-pewnie to była zła kombinacja....?
 10. Powiedziano mi,że można kupić dużo lepsze kolumny w podobnej cenie.
 11. Dzięki za zainteresowanie. Odsłuch byłby pewnie jak najbardziej fajny... Jednak to trochę dla mnie za daleko...pozdr..
 12. Na sprzęt mam 3.5 tys.+ - Ze sprzętu został mi się tylko gramofon i tuner yamahy. Miałem kolumny jbl es. 90, ale we wcześniejszej rozmowie powiedziano mi ,że to takie trochę lepsze altusy, czyli trochę byle co...więc sprzedałem Wzmacniacz może być oczywiście bez pilota, kolor...może czarny....Kable mam,nie wiem jakiej firmy, ale dosyć grube,na pewno z miedzi beztlenowej, przycięte na jednakowe długości (wyczytałem w innych rozmowach,że tak trzeba) Duże membrany, to może jbl es 100? Wyczytałem jeszcze,że przy wyborze kolumn,trzeba patrzeć na db. Niektóre mają np. 90, a niektóre jak np.klipsch mają 97 db. pomimo,że moc rms jest taka sama...Pasmo przenoszenia np. 35-24000 Hz. Tak porównuję do np, jbl,czy tych nieszczęsnych altusów...Myślę,że jakość dźwięku na pewno jest znacznie lepsza...?? I pewnie faktycznie można -tak jak piszą wysterować je nawet słabym mocowo wzmacniaczem...???
 13. Witam wszystkich forumowiczów. W związku z tym, że udało mi się sprzedać, w całkiem niezłych pieniążkach cały mój dotychczasowy sprzęt, chciałbym zacząć od początku.Tak po krótce dane, którymi się kierujemy przy wyborze; pomieszczenie 50 m.kw. ,sprzęt używany-jak najbardziej. cena + ,- 2 tys. zł. Muzyka;pop, rock, czasem żona- disco polo...Dźwięk ciepły (taki jak kiedyś z unitra diory). Znalazłem takie; http://allegro.pl/monitor-audio-m6-cena-za...6047429932.html Dobry wybór? Czytając inne wypowiedzi,wiem,że kolumny są najważniejsze,więc chciałbym wybrać coś na dłużej. pozdr.
 14. Kurcze jakie drogie....!! Może lepiej już ten Harman HK 680...
 15. Dzięki za podpowiedzi. Będę monitorował te wzmacniacze. P>S mordor12 nie gniewam się. Zawsze można się jeszcze coś ciekawego dowiedzieć, przez mądre zapytanie...Pozdr.