Skocz do zawartości

Jasiek88

Uczestnik
 • Zawartość

  568
 • Dołączył

O Jasiek88

 • Ranga
  Aktywny

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wroclaw

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Niestety żeby było dobrze trzeba zapłacić także tylko shield tv 2019 pro lub zidoo z9x.
 2. Denon i heco uważam za złe połączenie będzie tłusto..no chyba że masz ogarnięta akustykę i trak lubisz.. heco są bardzo zbasowanymi kolumnami. @yahoo111 Masz zero racji akurat miałem te kolumny i wiem ile potrzebują do pieca żeby nimi ruszyć konkretnie.
 3. Policz sobie ile tym biednym głośnikom zostanie mocy jak odpalisz cały set. Kupujesz największe kolumny w serii aurora no to skoro o są to największe to oczekują najwyższego modelu amplitunera a i to gdybyś dał im do pieca więcej to z chętnie przyjmą.
 4. set jest ok to amplituner nie jest ok bo powinny dostać amplituner za ~ 6000zł a najlepiej plus wzmacniacz końcówkę. Nic nie polecę bo jest bida i bryndza na rynku.. niczego nie ma, nic nie działa a wszystko coraz droższe a jakości brak.
 5. szkoda głośników bo to nie zagra na tym amplitunerze.
 6. Sprawdź na 1.4 http://manuals.marantz.com/SR5015/EU/pl/DRDZSYtcujdhbh.php Wejście hdmi nie ma znaczenia. Jak w blu-rayu jest ustawiony dźwięk na?
 7. Poczytaj sobie cały dział ustawień Video: http://manuals.marantz.com/SR5015/EU/pl/GFNFSYmlxuhedk.php http://manuals.marantz.com/SR5015/EU/pl/GFNFSYafailgul.php Jeśli masz coś włączone typu upscalery, tryby obrazu wszystko należy wyłączyć.
 8. Zmierz wzmacniacz lampowy zobaczysz jakie będą wyniki... wtedy może zrozumiesz że w buty sobie je można wsadzić.
 9. Tu przecież też pokazał screen z wersja 1.60 która jest najnowszym softem oficjalnym
 10. Przecież on o pytał o panasonica a nie oppo.
 11. Chłopie.... płatny soft to modyfikacja crakerów... na stronie której podałem wszystko jest opisane, a chiński soft to chiński soft przeznaczony dla chiny i model ub9000 a ze działa. Przeczytaj jeszcze raz mój powyższy post ze zrozumieniem.
 12. Masz dwie opcje albo płatny software który zdejmuje też blokadę regionu, omijanie reklam i zyskujesz też funkcje odtwarzacza u9000 lub wgrywasz chiński oryginalny firmware który ma opcję napisów je to wersja 1.66 dla ub9000 ale działa też na ub820 na rynki eu/usa itd. Czytaj od tej strony https://forum.filmozercy.com/watek-panasonic-ub420-ub820-ub9000-dyskusja?page=6
×
×
 • Utwórz nowe...