Skocz do zawartości

Jasiek88

Uczestnik
 • Zawartość

  447
 • Dołączył

O Jasiek88

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wroclaw

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mają być na wysokości uszu i tyle, a nie że jak nie jestem w stanie zrobić z przodu dobrej wysokości to wszystkie daje na złej wysokości.... i tak pyzatym wysokość nie to nie wszystko powinny być też zachowane kąty czyli odpowiednie skierowanie głośników w kierunku słuchacza. https://cinematic.pl/rozmieszczenie-glosnikow-kino/
 2. Kolumny mają być na wysokości uszu słuchacza wszystkie, tak jest według sztuki kinowej, centralny ze względu na TV niestety musi być niżej w domowych warunkach.
 3. O czym ty piszesz? ty chcesz zamontować kolumny pod sufitem?...
 4. Specyfikacja na papierze nie ma totalnie żadnego znaczenia liczy się tylko i wyłącznie odsłuch i opinia osób mająca z nimi styczność.
 5. Ty chyba nie rozumiesz na linii głośniki nie może nic stać. Więc u Ciebie rozwiązanie jak w poście Chyba Miro 84 to jedyne sensowne rozwiązanie a to czy kupisz bardzo płaskie a czy normalne kolumny podstawkowe to już od Ciebie zależy i budżetu.
 6. Ludzie mają nawet takie problemy na lg oledach także ciężko stwierdzić co jest problem, trzeba by przeglądać zagraniczne fora.
 7. Poniżej mi boxa bym nie schodził bo jest to jest na prawdę tanie urządzenie jak na możliwości.
 8. Oczywiście że nie większość to raczej nowości i nie ma za dużo urządzeń stereo z portami hdmi.
 9. Rysunek sugeruje co innego niż 130cm ale ok możesz działać po woli nie na wariata.
 10. Jak mam garaż na auto osobowe to nie kupuję busa w tym wypadku busem jest 7.1.4. Tu masz plusa.
 11. Głośniki muszą być wieszane / półkowe - kolumny stojące odpadają. Przede wszystkim NAJWIĘKSZE WYZWANIE - będą dwa miejsca odsłuchowe: GŁÓWNE - przy komputerze Odległość głowy od głośników z przodu ile? 50 cm? 60cm? no pogratulować pomysłu szerokość sceny tego kina przepotężna.
 12. Nie róbmy fuszerki po ta są wzmacniaczem z funkcją przełączania na końcówkę mocy lub po prostu końcówki mocy żeby nie musieć robić takich kombinacji alpejskich. Co do tych głośników atmos podstawkowych nie znacie ich specyfikacji... przecież to są odbiciowe głośniki które mogą być inaczej wysterowane mieć skrajnie wysoką głośność wysokich tonów ponieważ muszą się odbić od sciany sufitu, dlatego albo je montujesz na kolumnach albo w ogóle nie cudakujesz. Oczywiście że są zamiast pisać wątek na pierdylion pytań miej trochę o ochoty poszukać czym jest atmos i jakie wymogi trzeba spełnić. Głośniki mają być w jednej linii na wysokości uszu. W atmosie nie stosuje się ani dipoli ani bipoli. Z tym analogiem w 5.1 i toslinkiem to grubo poleciałem...atmosa może tym jeszcze puścisz
 13. Tu w ogóle nic nie ma sensu ludzie... pomieszczenie 4x3 metra 4 atmosy i 7.1 na dodatek dwa całkowicie różne miejsca osłuchowe nie ma to totalnie żadnego sensu.
×
×
 • Utwórz nowe...