Skocz do zawartości

Jasiek88

Uczestnik
 • Zawartość

  38
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Jasiek88

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wroclaw

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jasiek88

  Akustyka salon 20m2

  @Bartek z Mega-Acoustic Z jakiego materiału jest SKYLINE 58x58x10? czy jest to solidny produkt?
 2. @Arko55 Wiem że to taka masa, ale to nie wygląda przecież to zaraz będzie brudne i przyklei się do tego brud wtedy to dopiero będzie tragicznie wyglądać
 3. I co tak będą stać na co dzień te kolumny? na gumie do żucia? ...szyk i elegancja nie powiem
 4. Jasiek88

  Akustyka salon 20m2

  Spoko całkiem to sensownie brzmi mam pytanie jeszcze o tą niesczesaną ścianę frontową jedni mówią absorbować drudzy rozpraszać tworzą piękne ołtarze z dyfuzorami 2D 1D zasadne czy nie zasadne?
 5. Pokaż jak wyglądają twoje ostatnie wyniki z RT60.
 6. Produkty piękne ale ceny są kosmiczne,
 7. Trochę motasz masz podbicia na basie tych podbić bez pułapek\ rezonatorów nie usuniesz, panele poprawią czasy i ogólną akustykę ale nie problem z basem. Tych podbić nie będzie jeśli sądzisz np 1.5 od tylnej ściany.
 8. Jasiek88

  Akustyka salon 20m2

  @Bartek z Mega-Acoustic Podobno lepiej by były gdyby panel absorpcyjny nie miał z tyłu plecków czy potwierdzają to testy? Zawsze interesowało mnie czy taka "mata butylowa" miałaby zastosowanie z akustyce domowej co o tym sądzisz? FiberPRO mają różne wzory czy jest to wzór czysto dekoracyjny czy może każdy ma inna "moc" działanie?
 9. Jasiek88

  Akustyka salon 20m2

  @Bartek z Mega-Acoustic Czy wasze panele 120x60 jedne są pokryte materiałem drugie perforowaną płytą która coś tam rozprasza czy oba panele są zbudowane z identycznego rodzaju wełny i jej grubości?
 10. @Bogusław Kożyczkowski Co tam działasz coś? poczytaj: http://www.audiostereo.pl/adaptacja-akustyki-pomieszczenia-odsluchowego_123712.html/page__view__findpost__p__3685646 Wystawianie kolumny jeden metr do przodu to głupota zresztą sam widzisz po pomiarach że taka odległość wzbudza u ciebie mody pomieszczenia. Sprawdź 70-80cm od ściany.
 11. W ogolę to że podajesz pomiary nie z miejsca od słuchu jest lekko mówiąc głupie bez sensu Ale jesteś coraz bliżej ... piękne podbicie na basie na ~40hz tak hipotetycznie rozumiem że idziesz w kierunku kanapy która jest pod ścianą i jak na razie brakuje ci jeszcze 0.7m kabla? jeśli tak to podbicia na basie będą coraz to gorsze nie boli cię głowa o tego basu? ja wiem że przy cichym plumkaniu to taki basik jest fajny ale przy głośniejszym takie niskie częstotliwości rozsadzają głowę.
 12. Nie liczył bym na zbyt wiele bo to długa droga może zmęczyć , sam wspominałeś że nie masz żadnych ustrojów akustycznych od tego bym zaczął poprawić na ile się da a potem zabawy z EQ jako wisienka na torcie.
 13. @nowy78 Odpisał na twoje pytanie nie ma co wprowadzać w tor dodatkowych urządzeń skoro nie jesteśmy pewni efektu, dlatego filtry z REW można wyeksportować do wszelakiej maści playerów które je ofc obsłuży.
 14. Wiesz co to jest? masz procesor minidsp który model?
 15. Wrzuć plik mdat ktoś sobie zobaczy bo na takich rysunkach niż nie widać.
×