Skocz do zawartości

Jasiek88

Uczestnik
 • Zawartość

  628
 • Dołączył

O Jasiek88

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wroclaw

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @spinacz66 Podtrzymujesz danie o listwie ?
 2. Tylko problem jest taki że większość problemów typu buczenie to problem typu pętla masy a nie brudnego prądu. Podłącz te urządzenia które masz po kolei np na listwie/przedłużaczu bez uziemienia i się dowiesz.
 3. Po co? Która instrukcja tak mówi? Co to za sub? Za wysoka głośność ustawiona na sub, pomiar ma wyjść na -2-0
 4. Miedzy sobą czyli kompatybilnymi urządzeniami również z takimi złączami, i nie mają ich amplitunery.
 5. Bez robienia popeliny nie można, wzmacniacz ma posiadać main in/amp in. Triggera 12V tez nie ma. Jak już znajdziesz odpowiedni wzmacniacz/końcówkę to takie kable https://allegro.pl/oferta/nordost-blue-heaven-interconnect-2rca-2rca-1m-ba-10411136441
 6. Nie podasz każdy plik hdr10+ zawiera również warstwę hdr10.
 7. To co te ma komputery jako odtwarzacze nie są wygodne ani ekonomiczne, taki zidoo od rozpakowania łyka wszystko a z pc będzie się pie... cały dzień z konfiguracją a i tak nie będzie tak ładnie i wygodnie. Z pc nie masz hdmi cec nie masz uruchamiania z pilota z całkowitego wyłączenia nie ma też obsługi Dolby Vision w Zidoo masz prawie w 100%.
 8. Ile on na jednym ładowaniu wytrzymuje?
 9. Sygnał DTS rozkodowany na komputerze może być równie dobry trzeba tylko użyć dobrych programów. Ogólnie stosując toslink pogarszasz jakość bo nie wyślesz nim formatów audio hd jak dts hd master, truehd. Nowe amplitunery są urządzenia sieciowymi i w zasadzie każdy można sterować sieciowo, czyli np możesz zrobić sobie skróty skrypty na komputerze do zwiększania i zmniejszanie głośności. Podobnie można uruchamiać urządzenie itd...
 10. Zważywszy że kupowałem RZ810 za 3600 zaraz po wejściu na rynek RZ820, to jak popatrzyły na podwyżki w skali lat to fajnie się tam bawią cyferkami, sami na siebie bata kręcą zresztą KD jest obecnie nie modne, płyty, odtwarzacze uhd wszystko pada.
 11. Co do całego początku wypowiedzi twojej się zgadzam w 100%, ale jeśli chodzi o DV to w 99% materiałów zawsze jest lepsze od zwykłego HDRu.
 12. W ogóle nie jest rozwojowe auro 3D nie żyje, to nisza niszy.
 13. Takich głośników nie zaleca się do atmosa, ale to nie znaczy że nie można tak zrobić
 14. Jasiek88

  projektor

  Jaki to ma związek z ekranem? chodzi o adaptacje pomieszczeń i jego zaciemnienie bez tego żaden projektor nie ma sensu. Adaptacja polega na albo malowaniu ścian, oklejeniu ciemnym welurem lub stworzenie ukrytych kurtyn które na czas sensu będą rozciągane.
 15. Nie boję się użyć tego słowa idiotyzm. Danie im full band to dane im granie dołem czyli basem, a gdzie one bas potrafią zagrać?...
×
×
 • Utwórz nowe...