Barry

Uczestnik
 • Zawartość

  202
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Barry

 • Ranga
  Sympatyk
 1. Siema, bierz Taga Harmony! Pozdrawiam.
 2. a cóż to za TV jest? wyjście audio ma tylko po optyku?
 3. swojego czasu album Dark Side Of The Mule na dłużej zagnieździł się w mym odtwarzaczu CD... bardzo dobrze wspominam ten album. Dzięki za info o Ich najnowszej płycie - nie omieszkam przesłuchać. Pozdrawiam.
 4. Hi End zawsze kojarzył mi się z takim właśnie końcem ("endem") lub inaczej najwyższym, wyprodukowanym w limitowanej ilości sztuk - a co za tym idzie i najdroższym modelem czegokolwiek (wzmacniacz, wszelaki odtwarzacz, kolumny, przewody, kable...) w ofercie producenta. Producenta też nie byle jakiego, NIE "marketowego", poważanego w świecie Hi Fi, który z racji chociażby cen najniższych modeli w swej ofercie i tak nie jest dostępny dla każdego. Reasumując, jakby nie było - produkt ekskluzywny. Ot, takie mój pogląd. Pozdrawiam.
 5. tak sobie patrzę w internecie i widzę że ta Twoja Yamaha to aplituner stereo jest... zachodzę zatem w głowę jak masz te wszystkie kolumny doń podłączone?
 6. i to jest konkret! przepraszam moderację ale nie mogłem się powstrzymać...
 7. masz wiele pytań a nie zadałeś żadnego... ciekawe... zapoznaj się kolego z zasadami pisania pierwszych postów, bo na taki wpis konstruktywnej odpowiedzi nie uzyskasz. Pozdrawiam
 8. może tak być...
 9. @Majtek2013, wejscie network sugeruje podłączenie doń odtwarzacza sieciowego, tak to sobie Marantz wymyślił... natomiast co do pracy DAC to być może jest on faktycznie włączany lub wyłączany, gdyż podczas wyboru źródła pomiędzy cyfrowym a analogowym słychać charakterystyczne "pstryk" we wzmacniaczu.
 10. Jeśli masz aktualnie Silvera to dla porównania posłuchaj na Ruby - różnica w brzmieniu jest bardzo duża, powinno Ci się spodobać. Pozdrawiam.
 11. i to się nazywa "mocne wejście"... swoją drogą mógłby z tego powstać osobny wątek
 12. moja rada - zmień sklep!
 13. no ładne te mebelki ale tutaj chyba kogoś poniosła wyobraźnia: a skoro mebli jeszcze nie masz nabytych to zastanów się dobrze z projektantem nad taką aranżacją aby jednak wejść w klasyczne kolumny czy to podłogowe czy też podstawkowe... moim zdaniem te wszystkie "wynalazki" naścienne to tylko taki półśrodek do słuchania muzyki.
 14. co do podłączenia to czy próbowałeś poprzez kanał zwrotny HDMI ARC? po optyku sygnał audio wychodzi tylko 2.0 (PCM) więc ta opcja odpada. A co do suba to po co odpinacć? przeważnie można wyłączyć to urządzenie i problem z głowy... lecz jeśli chciałbyś to z pilota robić to trzeba by doczytać w instrukcji amplitunera czy jest takowa możliwość. Pozdrawiam.
 15. może pierwej z kablami głośnikowymi oraz IC pokombinuj?