Skocz do zawartości

bynek

Uczestnik
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Bardzo dobra elektronika, słabe kolumny. W praktyce duże możliwości i łatwa obsługa, ale słaby dźwięk.
 2. Różnica jest, tylko co z tego jak to gnijący już format, nawet się nie zastanawiaj, bo chyba nie będziesz słuchał tylko tej muzyki, którą jakimś cudem kupisz na SACD.
 3. Tak malutkimi kolumnami i subem w muzyce zrobisz sobie krzywdę. Przemyśl temat, może znajdziesz tam jednak miejsce chociaż na normalne monitorki.
 4. Jakie to ma znaczenie na jakiej powierzchni? Przecież tych drogich (a skoro najlepszy ogólnie to pewnie najdroższy) amplitunerów nie ma aż tak dużo, wiem, że każdy producent chwali swoje, ale jaki jest najlepszy Waszym zdaniem? Skoro amplituner to do kina domowego, muzyka sporadycznie, ma robić za taką domową centralkę, przepuszczać sygnały wideo na LCD i podnosić rozdzielczość np. z magnetowidu. Może chociaż jeden typ?
 5. bynek

  impedancja?

  Powyższe dane nie mówią nic pewnego o tym co możesz a czego nie podłączyć, to jest tylko informacja o mocy wyjściowej. Najlepiej spójrz na tył wzmacniacza i tam przy gniazdach do kolumn powinna być tabliczka z zakresem impedancji.
 6. Zakładając, że mamy nieograniczony budżet, jaki jest obecnie najlepszy amplituner?
 7. Zasada nielogiczna. Nie jak najsłabsze, ale pod dyktando tego, które da od siebie najwięcej dobrego. Kolumny za 20 000zł nie zaczną grać jak kolumny za 1000zł tylko dlatego, że podłączysz je marnym kabelkiem (słabym ogniwem), nawet wtedy ich dźwięk będzie bardzo dobry (przewody co najwyżej sprawią, że zagra jeszcze ciutke lepiej - ale tylko ciutkę). Dlatego najważniejsze jest aby dobierać sprzęt uwzględniając priorytety, a nie ślepo wierzyć, że wyeliminowanie najsłabszego, ale najmniej istotnego ogniwa wzniesie np. marny wzmacniacz na wyżyny.
 8. Jest świetnie bo masz naprawdę znakomite kolumny, pogratulować!
 9. Dziwisz się, że nie ma żadnych reakcji? Skoro piszesz, że rozpoznasz 9 na 10 ślepych prób z kabelkiem podłączonym raz w jedną a raz w drugą stronę to nikt Cię traktować poważnie nie będzie. Baw się dalej wesoło, oprócz przełączania interkonektów masz listwy (sieciowe), podstaweczki, chusteczki, sprężynki, nakładki i wiele innych. Voodoo specjaliści już zacierają ręce i liczą kasę, kolejny naiwny w sidłach.
 10. Wiem, że brzmienie, trzeba słuchać. Ale pytam jakie cechy użytkowe, a jest ich teraz taka masa, że trudno się w tym odnaleźć, są w amplitunerze wielokanałowym Waszym zdaniem najwazniejsze?
 11. Chciałem schować cały sprzęt w szafce (amplituner/dvd) i dalej obsługiwać to z pilota. Myślałem, żeby zrobić takie małe oczko (z szybką) na czujnik tylko jak sprawdzić gdzie je umieścić? Muszą być pewnie dwa osobno dla amplitunera i odtwarzacza. Poradźcie coś!
 12. bynek

  Densen Beat B100

  Mój pokój to ok. 23 metrów, w miarę kwadratowy, a odtwarzacz Primare CD21. Słucham głównie muzyki elektronicznej, Tangerine Dream itp. Dzięki!
 13. bynek

  Densen Beat B100

  Mam ten wzmacniacz i kolumny Dali Evidence 470, które chciałbym zmienić. Grają za dużym basem i środek jakiś taki...chłodny. Jakie kolumny polecacie do 6000zł.
 14. Jeśli za małe złotówki to proponuję hit wszechczasów Tannoy M1
 15. Czy próbujesz na tych samych plikach (bitrate)? Jeśli tak to wygląda to na jakąś kwestie software'ową, może trzeba serwisowego resetu. Raczej nic się elektronicznie nie uszkodziło.
×
×
 • Utwórz nowe...