Skocz do zawartości

Fortepiano

Uczestnik
 • Zawartość

  606
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Fortepiano

 • Ranga
  Aktywny

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

1 449 wyświetleń profilu
 1. Nie wiem czy będę potrafił to zrobić, jeszcze zobaczę. O co chodzi z lutowaniem do specjalnego "kółka"?
 2. Próbowałeś może ten https://m.sklep.rms.pl/melodika-mdc3150-purple-rain-przewod-zasilajacy-3x1-5mm2-ekranowany-miedz-ofc-klasy-4n? Jest dodatkowo skręcony. Myślę o przekroju 1,5mm niż 2,5 mm gdyż może nie przejść przez otwór w obudowie.
 3. Dzięki. Chcę jeszcze dłuższy kabel do komputera. Może wykonam go z tego samego, tylko tu potrzebuję jeszcze wtyk komputerowy żeński. Co byś polecił?
 4. Popatrzę jeszcze i pomyślę czy udałoby mi się wymienić cały przewód. Miałbyś jakąś propozycję wtyku do tego kabla?
 5. Cały czas trolujesz Miro, nie mam żadnego sensownego wkład w to forum z twojej strony. Zadałem pytanie o dobrej jakości przewód i tyle, a Ty stale wpisujesz swoje niepotrzebne tu komentarze jak przy każdym innym wątku.
 6. Mnie opadają ręce jak czytam takie komentarze. Cierpicie na jakąś manie. Nie znasz celu tego zabiegu więc po co dywagujesz?
 7. Myślałem o tym , ale gdy zobaczyłem wykonanie łączenia w środku zrezygnowałem, nie znam się na tym i nie chcę popsuć. Trzyżyłowy może ponadto nie zmnieścić się w dziurce fabrycznej obudowy. Kable połączyć kostką i przymocować wtyk potrafię.
 8. Miro też dziekuję Ci za twoje rady i j.w. . Przedłużyć potrzebuję o 1 metr i chciałem wykonać łączenie kabli bez wtyczek.
 9. Zaznaczam, że wątek nie jest wątkiem dyskusyjnym, jest zapytaniem o polecenie konkretnego przewodu.
 10. Chcę przedłużyć kabel zasilający dwużyłowy we wzmacniaczu sanyo ja 220. Ktoś może poradzić dobry jakościowo kabel do tego celu , miedziany dobrze izolowany?
 11. .......i powtarzają stale te same żarty którzy wszyscy już znają. Trochę inwencji. Nie mam nic przeciwko świerzym zabawnym żartom.
×
×
 • Utwórz nowe...