Skocz do zawartości

Kamill00

Uczestnik
 • Zawartość

  733
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Mazowieckie

Ostatnio na profilu byli

3 155 wyświetleń profilu
 1. Ja z niecierpliwością czekam (może już w dziale „Wasze systemy”) na porównanie JR do Hattor Audio przez @Sanwing 🙂 Dodam tylko, że zbieg okoliczności był dla mnie niesamowity czyt. znalezienie przez Michała tych monobloków i wysłanie mi info w momencie jak wyszedłem ze strony Hattor Audio szukając pasywnego pre (jeśli ktoś nie wie - Hattor to druga, bardziej ekskluzywna firma Pana Arka Kallasa producenta Khozmo).
 2. Zgadza się 🙂 Była hybryda Haiku Bright MK3 oraz końcówka mocy Williamson. Od Lampizatora DAC Level 3,5 natomiast od WBA pre Blazebird oraz pre phono Flamebird. Miałem również listwę sieciową Enerr Tablette oraz Gigawatt PF1 MK 2 + kable zasilające LC1 MK3 i LC1 EVO. Z kabelków RCA: Albedo Blue, Struss, 2x M&B Aurora 2, zasilające: 3x Solid Core, a także kilka akcesoriów antywibracyjnych od Avatar Audio, Monolith Audio, Rogoz Audio. Chyba to tyle od „naszych” polskich producentów 🙂
 3. Sonusy Toy Tower widoczne na ww. foto
 4. Dokładnie o to chodzi, bo może nie 100% ale złoty środek można osiągnąć tylko pytanie kto w obecnych czasach (nie mam na myśli pandemii) ma na to czas. Masz rację @Fafniak, ja wychodzę z założenia, że same się obronią dźwiękiem przed osoba która szuka kolumn z naprawdę fajną sceną (ich największy atut) oraz ogólnie rzecz ujmując przed kimś kto szuka kolumn w naciskiem na wokale, trąbki, instrumenty akustyczne itp a czy je sprzedam jutro czy za rok to mi to lotto 😁
 5. Nie chcę reklamować tych kolumn, ponieważ są do sprzedania (tylko dlatego, że do elektroniki jaką posiadam przydało by się coś "lepszego"), ale uważam, że są świetnym wypośrodkowaniem między brzmieniem, wykonaniem, a ceną. Co prawda patrząc obiektywnie za mojej 3 letniej kariery w audio miałem 14 różnych wzmacniaczy/pre/końcówek mocy, 9 różnych źródeł, (nie będę pisał ile kabli 🤣), a tylko 4 własne kolumny (+ 3 na gościnnych występach - czyli pożyczone) ale mimo tak małego obycia w kolumnach śmiem twierdzić, że aby "coś" zagrało lepiej jak te SF to trzeba wyłożyć 2x więcej kasy - są to oczywiście tylko i wyłącznie moje subiektywne wrażenia słuchowe. Patrząc na to wszystko z drugiej strony zgadzam się z @Rega, że nie ma kolumn uniwersalnych i słuchając np. 2 rodzajów muzyki (głównie) najlepiej mieć 2 pary kolumn bo na takich, które zagrają "fenomenalnie" zarówno jazz, jak i rock jeszcze nie spotkałem (może takie kolumny są, ale budżet nie ten 😅).
 6. @Sanwing nie ma żadnego problemu 😁 @tomek4446 ruszyły, ruszyły - nie doszła wiadomość? 😅😅 Muszę się spieszyć zanim odbierzesz WBA bo ten mój UMIK chyba jednak jutro już dojedzie......fakt, że czekam na statyw i kabel (kupiłem 5m) od lapka do pre, bo jak wrócą Irony to nie będziesz miał czasu, abym zasypywał Cię pytaniami nt. ustawień REW 😅 P.S 1 panele od Addictive Sound na pierwsze odbicia boczne wjechały 2 dni temu. P.S 2 .......a Michała @Sanwing poproszę, aby obiektywnie opisał swoje wrażenia odsłuchowe JR jak już się z nią bliżej zapoznasz 😊
 7. A kiedy będą krążyć Twoje KEF 107? 😆😆 Wpisuje się 1 na listę 😉😉
 8. Nie jesteś za stary, bo ja tam samo jak Ty uważam, (a obydwoje wiemy jaka jest między nami różnica wieku), że jak ktoś mnie gdzieś nie chce to nie pcham się tam na siłę różnymi sposobami....... po prostu wychodzę i z ironicznym uśmiechem mówię narazie.
 9. @TomekN yyyyyyyy...... to było pytanie??? Jeśli czymś Cię uraziłem pytając czy jeszcze działasz po wczorajszym odejściu to przepraszam.
 10. A TomekN to w końcu odszedł z tego forum czy nie? (mnie to obojętne, ale z ciekawości pytam) 😆😆
 11. Umówcie się na małe/duże zespoły głośnikowe i będzie spokój.
 12. @gienas Ale to foto z netu tak trochę dla jaj 😉
 13. Nie szczyp się, ja nie raz byłem pytany czy sprzedam sprzęt, ale na zasadzie że ktoś na nim pogra w domu kilka dni i wtedy ostateczna decyzja. Sam też 2x pytałem o taką opcje i mi nie odmawiano - oczywiście wszystko zależy od drugiego człowieka.
×
×
 • Utwórz nowe...