Skocz do zawartości

LukaszWawa

Uczestnik
 • Zawartość

  55
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez LukaszWawa

 1. Chyba ma za mało, bo otarli (ocierają się?) o bankructwo.
 2. Zostaw tak. Trochę poprawi korekcja, a filmach efekty będą bardziej z tyłu, ale nie będzie na tyle dużej różnicy, żeby pruć ściany.
 3. 1. Aurora 300 jest dosyć głęboka i ma z tyłu otwory bass reflex. Może być za płytka pólka. 2. Głośniki powinny być mniej więcej na wysokości uszu słuchacza.
 4. A masz jaki tryb dźwięku włączony? Jak coś w stylu pure/direct to sub nie jest używany.
 5. Miałem Denona z Heco Aurora 700. Jest basowo, ciepło. Za ciepło i dlatego zmieniłem amplituner.
 6. Zobacz dział Sprzedam, mam tam sprzęt, który spełnia Twoje wymagania. Denon AVR-2311
 7. Kratki wentylacyjne masz o góry, ten Denon nie ma chyba wentylatora w tylnej ściance? Co do konkretnych zaleceń to albo powinny być w instrukcji (już nie mam Denona) albo branża na pewno doradzi.
 8. Masz złą szafkę pod TV, brak właściwej wentylacji.
 9. Pisałeś na początku o zestawie wielokanałowym, a to jest urządzenie pracujące w stereo...
 10. W Polsce tylko Polskie Radio nadaje cyfrowo (DAB) i nie zapowiada się, żeby to się zmieniło.
 11. Rękojmia dotyczy sprzedawcy, nie producenta i nie działa poza granicami kraju.
 12. Sprzedam amplituner kina domowego Denon AVR-2311 Sprzęt 100% sprawny. Sprzedaję, ponieważ kupiłem wyższy model. Amplituner z szeregiem złącz HDMI. Denon ma niemal wszystkie dekodery dźwięku, jakie spotykamy dzisiaj w amplitunerach. Standardem jest już Dolby TrueHD oraz DTS HD Master Audio, a w tej klasie sprzętu możemy jeszcze liczyć na Dolby ProLogic IIz. Ilość kanałów: System 7.1 Moc wyjściowa (1 kanał): 105 W (8 om) , 135 W (6 om) HDMI (wejścia/wyjścia): 1 wyjście HDMI , 6 wejść HDMI Dodatkowo posiada tryb Pure Direct, w celu osiągnięcia najwyższej jakości odsłuch stereo. Pełen zestaw: - amplituner - mikrofon kalibracyjny - pilot - instrukcja obsługi Z względu na rozmiar preferuję odbiór osobisty.
 13. Jeśli dalej szukasz to mam do sprzedania Denon AVR-2311. Jest 7.1, jest HDMI ARC i ma pełny zestaw PRE-OUT. Pełny zestaw z pilotem, mikrofonem kalibracyjnym i instrukcją.
 14. tego modelu nie ma chyba już dostępnego
 15. Od jakieś wielkości salonu warto brać 4 głośniki w suficie zamiast 2? Przy następnym malowaniu salonu planuję dołożyć głośniki sufitowe, ale zastanawiam się nad ich konfiguracją.
 16. 1. Ja bym szedł w kolumny, jakość per kanał pomiędzy 2700 a 3700 będzie zbliżona. 2. Wyjścia pre-out są dużą zaletą. 3. Dodatkowe głośniki po WiFi ma chyba tylko Yamaha w ofercie.
 17. Kiedy mają się pojawić w Europie?
 18. 10 sekund z google: https://www.instrukcjaobslugipdf.pl/denon/avr-x500/instrukcja
 19. Jest już czerwiec i cisza w temacie...
 20. https://www.androidtv-guide.com/streaming-gaming/netflix-amazon-atv-certified
 21. https://android.com.pl/news/262622-netflix-wysoka-rozdzielczosc-nowe-certyfikowane-smartfony-tablety/ https://ithardware.pl/aktualnosci/netflix_blokuje_niecertyfikowane_i_zrootowane_urzadzenia-2801.html https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Netflix-compatible_devices
 22. Tak, Netflix certyfikuje urządzenia i w zależności od urządzenia puszcza stream o określonych parametrach. Nawet na jednym PC na różnych przeglądarkach możesz mieć różne wyniki.
×
×
 • Utwórz nowe...