Skocz do zawartości

Adamo666

Uczestnik
  • Zawartość

    57
  • Dołączył

  • Ostatnio

Informacje osobiste

  • Lokalizacja
    Polska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Elegancko. Klasa D dobrze sobie radzi z Wilsonami?
  2. piękny set i pokój ! Używasz subwoofer w zestawie?
  3. to wiekowa integra Mike'a Bladeliusa - S.A.T. amplifix. Wcześniej z argonami 3ls grała dzielonka atolla z serii 200 (streamer i końcówka mocy) i było bardzo dobrze. Niemniej jednak ten zestaw miał to do siebie, że relatywnie trzeba było wysoko kręcić potencjometr, żeby zagrał. Ten amplifix ma na papierze mniej mocy, ale wydajność prądową ma większą. I już od niskich poziomów głośności jest dynamika. Za to trzeba dłużej czekać po włączeniu, żeby się rozgrzał i zagrał. Dłużej od atolla- który swoją drogą też potrzebuje czasu po włączeniu.
  4. Poproszę o foto Atolla In400 evo jakby ktoś ustrzelił 😎
  5. Uuu ależ elegancki zestaw ! Kolumny chyba dość blisko ściany stoją?
  6. Dokładnie dlatego ostatecznie z nimi zostałem. Nawet kiedyś Heglu myślałem, nawet testowałem- ale ostatecznie ( tzn na tą chwilę hehe) skończyłem z innym wzmacniaczem z północy
  7. Dobry wieczór 😎 Wrzucam foto mojego ustroju. Pomieszczenie beż żadnej adaptacji więc dosyć wymagające warunki. Do tematu audio wróciłem w 2021, po długiej przerwie i to bardzo hehe.
  8. No amphiony też polecę z własnego doświadczenia 😎
  9. A może do regi atc scm 7 spróbować?
  10. pierwsze co bym wymienił to wkładka - jeśli MM to wyższego ortofona, też z serii 2m (bronze np. albo black jeszcze lepiej) P.s. Co to za wzmacniacz?
  11. Może tego atolla nie wygrzanego miałeś?
  12. Bardzo schludnie i elegancko Nie masz problemów z pogłosem?
  13. Zdecydowanie chcę zainwestować w akustykę. Nie jestem jednak pewien czy ten pokój ostatecznie zostanie pokojem ze sprzętem hi fi.
  14. Nie mam jeszcze wyrobionego całościowo zdania na jej temat. Słuchałem zaledwie kilka godzin. Co się rzuca w uszy w pierwszej kolejności to większy rozmach dźwięku i przestrzeń. Mimo nieco mniejszej mocy na papierze (115W na kanał vs 120W na kanał w atollu) Bladelius jest sprawniejszy - bardziej wydajny prądowo. Wrzucam foto poglądowe jak się gabarytowo ma do atolla - tak, na zdjęciu jest streamer ale ma on ten sam gabaryt co końcówka.
  15. Hehe no tak. Mam podobne odczucia. Ja przez 3 lata niemal łączyłem moje 3ls z dzielonką atolla z serii 200 i byłem bardzo zadowolony z tego połączenia. Teraz trafiłem starszą integre Bladeliusa- i jak to zagrało!!! Jestem bardzo baaaardzo zadowolony.
×
×
  • Utwórz nowe...