Skocz do zawartości

zbigniew

Uczestnik
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O zbigniew

 • Ranga
  Debiutant
 1. zbigniew

  B&W Matrix 803 S2

  Nie warto, bo to za stare kolumny. Po 1 stanu techn. dokładnie nie sprawdzisz, a jeśli nawet teraz są 100% sprawne to nacieszysz się rok, dwa i może już zajść potrzeba wymiany głośników.
 2. zbigniew

  Kopie DVD a prawa autorskie

  Zaraz, nawet jak podłączę scartem jedno z drugim to nie można nagrać? Co się wtedy dzieje, w ogóle nie startuje? To strasznie sprytnie to zrobili...
 3. zbigniew

  Kopie DVD a prawa autorskie

  Komputerowo jestem noga, liczyłem, że kupię stacjonarną i coś się da...a chociaż sam film bez menu i całej reszty? Pytam o nagrywarki z dyskiem twardym, bo przypuszczam, że podłączając metodami starych magnetowidów odtwarzacz dvd do takiej nagrywarki to się jakoś da?
 4. zbigniew

  Zestaw stereo do 2200zł

  Do tego wzmacniacza aż się prosi dobrać pasujący odtwarzacz, zwłaszcza, że ten Yamahy jest całkiem dobry.
 5. zbigniew

  Kopie DVD a prawa autorskie

  W nagrywarkach CD były specjalne płyty CD-R Audio, a jak to wygląda jeśli chcę zrobić kopię (na własny użytek) filmu DVD? Chciałbym posłużyć się do tego nagrywarką z twardym dyskiem, czy można zrobić idealną kopię, jakie wybrać płyty, menu i inne dodatki też się skopiują?
 6. zbigniew

  Wyjście wielokanałowe a cyfrowe

  To chyba zależy od modelu amplitunera, znów warto sprawdzić.
 7. zbigniew

  Po co Blu-Ray jak odtwarzacze DVD są 1920x1080?

  cz58y, dziękuję! Ale nutruje mnie jeszcze jedno, dlaczego w takim razie obraz z dvd po tym skalerze wygląda dużo lepiej skoro nie ma tam tych informacji? No i przecież różne firmy chwalą się jakie to mają dobre skalery i lepsze od innych, to co lepsze wyliczanie/tworzenie tych pikseli?
 8. zbigniew

  Po co Blu-Ray jak odtwarzacze DVD są 1920x1080?

  No właśnie o to skalowanie mi chodzi, też dostajemy 1080p i wygląda to przecież super w porównaniu do zwykłego 576! Jaka wówczas jest różnica między blu-ray, że miałbym płacić o tyle więcej?
 9. zbigniew

  Po co Blu-Ray jak odtwarzacze DVD są 1920x1080?

  Płyt Blu-Ray wciąż mało, odtwarzacze drogie (i też mało), a z wielu DVD jest już i tak 1080p, po co więc w ogóle ta cała Blu-Ray nagonka skoro obraz ten sam? Znów chcą naszą kasę?
 10. zbigniew

  CD-RW i DVD-RW w dvd yamaha 559

  U mnie w tym modelu wychodziły inne kwiatki (czarno biały obraz), skończyło się w serwisie, a potem na allegro
 11. zbigniew

  DVD do Marantza SR5001

  Słuchałem ostatnio takiego kompletu Marantza w sklepie, gra dynamicznie, z dużym rozmachem, ale słuchaliśmy tylko na płytach DVD-Video.
 12. zbigniew

  Jakość nagrywarki

  Kupiłem w końcu nagrywarkę Sony 730 ale problem polega na tym, że przy pierwszych próbach z TV nie widzę specjalnej różnicy w jakości obrazu między różnymi trybami - no może oprócz najdłuższego. Czy coś robię nie tak?
 13. zbigniew

  RLS Phobos

  Największe nie są, nie da się kryć, że mega basu nie mają, ale brzmią bardzo neutralnie i z niezłą dynamiką jak na rozmiary skrzynek. Moim zdaniem trafny wybór.
 14. Cierpliwości, w święta raczej wszyscy mieli inne zajęcia Spróbuj coś z tych zbiorów http://www.mp3towav.org/flash-game-to-mp3-wav-wma.asp
 15. Czy ktoś tu jeszcze takie wynalazki posiada, np. jako ozdoba szafki ze sprzętem?
×