Skocz do zawartości

frico

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez frico

 1. Do budowy kolumn potrzebna jest niemała wiedza, jeśli ją posiadasz to nie wiem po co pytasz na forum, na którym nie znajdziesz nikogo, kto by z budowaniem kolumn miał coś wspólnego. Swoją drogą Twoja konfiguracja 2x30cm + wysokotonowy jest mocno..hmm...osobliwa.
 2. A po podstawy granitowe do kamieniarza, zakłady sa akurat blisko cmentarzy, a że czas dogodny, to w okolicach 1-wszego załatwisz dwie sprawy za jednym zamachem
 3. Co proponujecie, bez szaleństw, ma być słuchane tylko poza domem, a więc w warunkach hałasu (ulica, autobus) - najwyższej jakości być tu nie musi, ale żeby jakoś grało. 192 wystarczy? A może by VBR 128-192?
 4. Czy można dziś kupując amplituner wybrać taki, który dobrze sprawdzi się z odtwarzaczami Blu-Ray? Jeszcze teraz nie chcę BD (za drogie), ale za rok, dwa nie chciałbym wymieniać amplitunera.
 5. Jak myślicie, ile trzeba wydać na wzmacniacz, odtwarzacz i kolumny (minimalne kwoty) aby dostać już przyzwoity w audiofilskich kategoriach dźwięk. Taki, żeby przyjemnie usiąść i posłuchać, a nie kaleczyć się jakąś mini wieżą. PS. Sprzęt ma być nowy, więc i ceny nowych urządzeń (takie sklepowe).
 6. W tej chwili płyt Blu-Ray jest chyba więcej, więcej jest także odtwarzaczy w niższych cenach.
 7. To "coś" nie ma żadnych dekoderów, ani DTS ani AC-3 ani Dolby proLogic. Bez zewnętrznego dekodera nie uzyskać dźwięku przestrzennego z żadnego źródła.
 8. "Panowie z poznańskiego salonu Top-HiFi to gwiazdy..." - nie wiem jak to jaśniej napisać...Wielki Bracie Ale dość OT.
 9. Panowie z poznańskiego salonu Top-HiFi to gwiazdy forum internetowych, tu też o nich piszą - tym razem pozytywnie
×
×
 • Utwórz nowe...