Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
anusiak

Kolumny do Cambridge Audio

Słuchałem ostatnio u znajomego zestawik CA, wzmacniacz 540 i odtwarzacz 540, ma do tego kolumny Wharfedale (diamond 9.6). Wrażenia takie mieszane, to znaczy wysokie tony jakieś blade, pochowane i niezbyt krótki bas. Czytałem wiele dobrego o CA, podoba mi się ten sprzęt i byłem zdecydowany go kupić. teraz myślę czy te wharfedale mogły popsuć efekt, jeśli tak to z jakimi kolumnami za ok 4000zł dobrze by to zestawić?

Moze Dali Ikon 6 (sporo osob je chwali)
lub JBL Studio L880 (tez sa bardzo zachwalane), najlepiej zebys mial mozliwosc ich odsluchu.

Poczekaj do września na premierę kolejnej generacji kolumn serii 600 B&W, a w szczególności na modele B&W 683 lub 684. Kilkanaście dni temu słuchałem podstawkowej 686-stki. Mówiąc językiem pokolenia mojego młodszego brata - "gula kica". Brzmienie bardzo zbliżone do B&W CM 1, których można już słuchać od roku. Przestrzeń, analityczność i... ...ciepełko. Tak, tak - chyba będzie to nowe "firmowe" brzemienie Bowersa.
684-ki mają kosztować ok. 5000 zł. Jeżeli jednak będą brzmieć proporcjonalnie do 686-stek, to warto...
Jako ciekawostkę powiem, że słuchane przeze mnie 686-stki napędzane były przez zestawik Piano Crafta Yamahy... Efekt piorunujący.

Już gdzieś takie B&W się pojawiają, chyba wprowadzą wcześniej niż we wrześniu.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0