Skocz do zawartości

borsuk

Uczestnik
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez borsuk

 1. Myślisz, że na tym forum znajdziesz odpowiedź na każdy z problemów tego świata? Nie bądź naiwny, a przynajmniej nie produkuj takich postów, które powodują, że nawet gdy ktoś po tylu dniach trafi na temat, w którym mógłby coś powiedzieć nie zrobi tego widząc Twoją irytację.
 2. A więc dobrze wybrałeś, LG łączą wiele dobrych cech, przede wszystkim niezłe kolumny, więc o dźwięk możesz być spokojny - oczywiście to nie poziom osobnych klocków, ale z tego sobie zdajesz sprawę. Jedyny zarzut jest taki, że większość sprzętu LG jest dość delikatna - np. po jakimś czasie ciężej działają niektóre przyciski, choć o wielkich awariach nie słyszałem.
 3. To było wprawdzie wieki temu, choć obecny audiolab to ten sam audiolab co 10lat temu, ale pamiętam, że dobrze to grało z KEF-ami, więc sprawdź taką konfigurację. O sprzęt się nie martw, jest dość subtelny i właśnie dlatego z marnie zrealizowanymi płytami rockowymi będzie się świetnie spisywał. Dobry pomysł!
 4. Wiem, że są czytniki, czy to znaczy, że można odtwarzać filmy w tych formatach, czego bym potrzebował?
 5. Kolumny kupuj z uwagą, bo są one dla ostatecznego rezultatu najważniejsze. Bierz Heco Vitas 300, w 20 metrach dadzą sobie świetnie radę.
 6. Ma DTS HD i Dolby TrueHD, więc się nada - formalnie, problem tylko w tym, że dźwiękowo Onkyo to od zawsze dramat.
 7. Nie przesadzajmy, chłopak lubi bas i tyle, a kolumny mogą tak po prostu grać, to, że mają takie a nie inne głośniki nie musi automatycznie oznaczać, że są monstrami niskotonowymi. A może wcale nie wszystkie te 20cm woofery są już sprawne, co?
 8. Pod względem jakości, nawet w porównaniu do płyty CD, i jeden i drugi jest tak denny, że się tym problemem w ogóle nie przejmuj.
 9. Już gdzieś takie B&W się pojawiają, chyba wprowadzą wcześniej niż we wrześniu.
 10. Dobra chesy, Twój temat zaraz będzie miał miesiąc Ogólnie dasz radę, a może już dałeś, jeśli nie to dlaczego?
 11. Nie stawiałbym kolumn (a tym bardziej jednej) tam gdzie masz 1.5m wysokości, najgorsze są odbicia od podłogi i sufitu, których nie ma się jak pozbyć. Spróbuj na tej wyższej ścianie. Jeśli to poddasze ma tylko służyć do słuchania muzyki to z wytłumieniem/rozpraszaniem możesz poszaleć.
 12. Yamaha to dobry wzmacniacz, 19m...może jednak jakieś większe podstawkowce np. B&W 602S3? Sprawdzone, grają dobrze w większości systemów.
 13. Kiedyś rzeczywiście na AudioShow ktoś się tym chwalił, ale chyba zachwyt płynął jedynie z ust prezenterów, więc towar się raczej nie przyjął. A po co Ci to? kup dobry subwoofer
 14. Ale czy takie Tannoye M1 nie są za stare? Tzn. chodzi mi o to, że one są już dawno nieprodukowane i można tylko kupić używane przechodzone. We wzmacniaczu to chyba nie ma się co stać, ale widziałem jakieś kolumny ostatnio z popękanymi gumami dookoła głośników. CHoć teraz takie M1 gdzieś na allegro wyglądają w miarę ok to po roku czy dwóch może być taka niespodzianka i się rozlecą....? Może kolumny to jednak nowe?
 15. Czy można jakoś podłączyć dvd z wyjściem hdmi do projektora, który ma wejście DVI-D?
 16. W DD nie ma tych informacji zbyt dużo, ale kable coax tanie, a gniazda prawie we wszystkich amplitunerach/dvd więc czemu nie stosować
 17. Wrzucajcie tu jakieś ciekawe i nowe polskie wydawnictwa, co ostatnio przyciągnęło Waszą uwagę (a raczej słuch )?
 18. Też tak myślę, jeśli to ma być do archiwizacji to lepiej kup na razie płyty do DVD, ceny wypalarek blu-ray są kosmiczne, dostępność i ceny nośników też niekorzystne. Póki co lepiej pozostać (przez jakiś najbliższy czas) przy starym formacie.
 19. borsuk

  Kod do Arcama

  Ratuje Cię chyba tylko jakiś używany oryginalny lub samouczący - potraktowany pożyczonym oryginalnym.
 20. Poszukuję zestawu stereo do 2000zł, pokój 12m kwadrat, słucham głównie muzyki akustycznej, spokojnego jazzu. Nie musi być bardzo głośno i dynamicznie, cenię przede wszystkim neutralność, lekkie ocieplenie.
×
×
 • Utwórz nowe...