Skocz do zawartości

Przewody do Kina Domowego i TV


groszek

Recommended Posts

TV raczej nie ma koaxiala, a optyczne wyjście.

Jeśli chodzi o głośnikowe - dla równej sumarycznej długości kabla dla surroundów możesz zastosować dłuższy kabel od gniazda w ścianie do kolumny...

Komplet 3xcinch (component) na wizję wymaga sygnału audio czyli 2x cinch między TV a sprzętem. Jak wcześniej pisaliśmy - nie jest wiadome ile w końcu będziesz miał tego sprzętu... więc ilość i rodzaj kabli jest z rezerwą

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale wtedy nie będą równe pod tynkiem od sprzętu do gniazd głośnikowych jak je skrócę?

Pomoże ktoś w sprawie tych kabli? Żeby była równa długość prawego i lewego kabla zostawiłem nie ucinałem ale jeżeli zastosuję gniazda głośnikowe podtynkowe wtedy tego kabla zostaje tyle że nie mieści się do puszki-proszę o radę. Pozdrawiam.
Edytowano przez RoRo
korzystaj z funkcji "EDYTUJ" by uzupełnić lub poprawić swoją wypowiedź...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rrrrany, ale przdmówcy kręcą z tymi kablami. icon_eek.gif

Pisałem parę postów wcześniej „Dla równej sumarycznej długości kabla dla surroundów możesz zastosować dłuższy kabel od gniazda w ścianie do kolumny”.

Więc jeszcze raz, tym razem z przykładowym rozwiązaniem:
do gniazda nr 1 idzie 7m kabla
do gniazda nr 2 idzie 5m kabla

do gniazda nr 1 podłączasz kolumny kablem długości 1m, czyli razem 7+1 = 8m
do gniazda nr 2 kombinujesz z kablem tak, by łącznie było 8m. A więc podłączasz kolumny kablem długości 3m, czyli razem 5+3 = 8m

Wygląda to może niezbyt ładnie, ale masz równą sumaryczną długość kabli na tył.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o anteny TV, mam w tej chwili dwie anteny w dwóch różnych puszkach, wydaję mi się że jeżeli chcę nagrywać poprzez n'kę, polsat lub inną satelitę powinienem zainstalować dwie anteny w jednej puszce i oddzielnie jedną w jednej puszce, do zwykłej anteny te parę kanałów??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...