Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kis

Ile za procesor surround?

Recommended Posts

Ile trzeba dać za dobry procesor surroundowy, mam ambicję zbudować lepsze kino niż z amplitunera, mam już 5 kanałową końcówkę Rotel.

No cóż, do Rotela bardzo dobry procesor kosztuje bardzo dużo złotówek. Oczywiście przypuszczam, że jest on poza możliwościami finansowymi, ale i tak nawet słabsze modele mogą kosztować ponad 2kzł. Na allegro jest ciekawy model Thule Audio, ale już teraz jego cena jest wysoka, pozostałe procesory surround za 200-400zł nie mają dekoderów DD ani DTS, czyli do współczesnego kina domowego 5.1, nie nadają się.

Hmmm masz możliwość i kupić np takiego LINN-a:
http://www.superaudio.pl/phpBB2/viewtopic....7&start=135
Bardzo mi się podobał jak współpracował z Rotelem i jest na razie mój nr1. No ale kosztuje dużo icon_neutral.gif

W tym wątku zaś możesz zapytać się o procesor ROTEL-a Hit właśnie sobie kupił:
http://www.superaudio.pl/phpBB2/viewtopic....c&start=135

Za jakieś 2 tygodnie będę miał ATHEM-a. Ale na obecną chwilę jeżeli rozmawiamy o urządzeniu nowym to niestety musisz rozpatrywać przedział od około 10000zł. Oczywiście możesz spróbować zapolować na wyprzedaże ale wówczas musisz spędzić trochę czasu przy komputerze i telefonie.

Procesor Linn będzie piekielnie drogi, tak jak i wszystkie urządzenia tej firmy. Kiedyś był taki tagMcLaren (AudioLab) - topowy na swoje czasy- z 8-10 lat temu, może teraz dałoby go radę wyrwać gdzieś taniej.

Cytat

Procesor Linn będzie piekielnie drogi, tak jak i wszystkie urządzenia tej firmy. Kiedyś był taki tagMcLaren (AudioLab) - topowy na swoje czasy- z 8-10 lat temu, może teraz dałoby go radę wyrwać gdzieś taniej.

Za 20000zł masz genialne wg mnie urządzenie LINN-a i w dodatku świetnie grające. Odtwarzacz multiformatowy połączony z przedwzmacniaczem/procesorem. Jedyne co jest jeszcze tylko potrzebne to końcówka mocy. Naprawdę fajna sprawa.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować