Skocz do zawartości

Ile za procesor surround?


kis

Recommended Posts

No cóż, do Rotela bardzo dobry procesor kosztuje bardzo dużo złotówek. Oczywiście przypuszczam, że jest on poza możliwościami finansowymi, ale i tak nawet słabsze modele mogą kosztować ponad 2kzł. Na allegro jest ciekawy model Thule Audio, ale już teraz jego cena jest wysoka, pozostałe procesory surround za 200-400zł nie mają dekoderów DD ani DTS, czyli do współczesnego kina domowego 5.1, nie nadają się.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm masz możliwość i kupić np takiego LINN-a:
http://www.superaudio.pl/phpBB2/viewtopic....7&start=135
Bardzo mi się podobał jak współpracował z Rotelem i jest na razie mój nr1. No ale kosztuje dużo icon_neutral.gif

W tym wątku zaś możesz zapytać się o procesor ROTEL-a Hit właśnie sobie kupił:
http://www.superaudio.pl/phpBB2/viewtopic....c&start=135

Za jakieś 2 tygodnie będę miał ATHEM-a. Ale na obecną chwilę jeżeli rozmawiamy o urządzeniu nowym to niestety musisz rozpatrywać przedział od około 10000zł. Oczywiście możesz spróbować zapolować na wyprzedaże ale wówczas musisz spędzić trochę czasu przy komputerze i telefonie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Procesor Linn będzie piekielnie drogi, tak jak i wszystkie urządzenia tej firmy. Kiedyś był taki tagMcLaren (AudioLab) - topowy na swoje czasy- z 8-10 lat temu, może teraz dałoby go radę wyrwać gdzieś taniej.


Za 20000zł masz genialne wg mnie urządzenie LINN-a i w dodatku świetnie grające. Odtwarzacz multiformatowy połączony z przedwzmacniaczem/procesorem. Jedyne co jest jeszcze tylko potrzebne to końcówka mocy. Naprawdę fajna sprawa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...