Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kopytko

Sony bravia (video in)

Recommended Posts

Dzięki jeszcze raz i mam jeszcze jedno pytanie. Jak już pisałem mam TV Sony Bravia. Przesłałem w załączniku obraz z książeczki i czy mógłbyś zobaczyć które gniazdo to video in, bo ja sie na tym nie znam za bardzo.

Z gory dzieki icon_smile.gif(Arti)

DSC01446.jpg

Podłączyłem tv z amplitunerem kablami component, s-video oraz SVHS (wszystkie na amplitunerze sa w monitor out), ale niestety menu ekranowe nie pojawia sie. Czy musze zostawić tylko jedno połączenie czy może wykonać jakies ustawienia w tv lub cos zmienic , przelaczyc w amlitunerze. prosze o pomoc

Przy okazji - informacje i ew. zmianie ustawień w amplitunerze dotyczących impedancji kolumn dołączonych do Pioneera VSX-917 znajdziesz tutaj
http://audio.com.pl/forum/index.php?showto...&#entry8217
No i można skorzystać z opcji SZUKAJ pod górnym czerwonym paskiem strony FORUM i wpisać VSX-917 by znaleźć parę uwag dotyczących tego amplitunera i jego ustawień/funkcji icon_cool.gif
Pozdrawiam

Wprawdzie obrazek mi się nie wyświetla, ale zwykłe video in jest okrągłe, taki czincz jakim podłączasz stereo.

Kopytko
to jest żółte gniazdo cinch. Na schemacie w sekcji oznaczonej litera "J". Tam gdzie jest napisane kamera wideo. A co chcesz połączyć do video in?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować