Skocz do zawartości

Nowy Amplituner


marcin13

Recommended Posts

Prosze o pomoc w doborze Amplitunera
Jakość dzwięku jest priorytetem.
Posiadałem HK AVR 1500 (bez hdmi)
sprawdzałem 3 miesiące temu 2 amplitunery, Onkyo tx nr 818 swiezutki model, i Yamaha 2010
Oba grały nie najgorzej ale bez polotu, gorzej w stereo niz stary hk 1500. Amplitunery zwrocilem.
Zakupilem uzywanego Arcama AVR 280
Gra nieżle ale hdmi jest pierwszej generacji -
nie sadziłem ze jest jeszcze jakis inny podział - z 3D bez 3d, z internetem lub bez
a tu sie okazuje z dzwiękiem bez dzwięku ?! <ZONK?>
No i arcam jest do sprzedania a jego miejsce musi zastapic cos co ma minimum 3 wejscia hdmi i jest to hdmi z dzwiekiem (3 d nie musi byc)
Najbardziej widzi mi sie jakis denon,
ale ktory z tych 50 modeli gra dobrze?
2809 4310 4311 3313?
budzet 5000 PLN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
wziąłbym pod uwagę najnowszy amplituner Pioneer SC-LX56 lub przy niedużym zwiększeniu budżetu moim zdaniem świetny SC-LX76. Posłuchaj także wyższe modele Onkyo np. TX-NR1010 oraz koniecznie Marantz np. SR6007.

Wybór jest dosyć duży, wszystko zależy od Twoich preferencji brzmieniowych oraz podłączonych zestawów kolumn.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, najwygodniej jest posłuchać poszczególnych modeli urządzeń w jednych warunkach (to samo pomieszczenie, kolumny) a następnie najlepszy bądź najlepsze konfiguracje przetestować w domu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...