Skocz do zawartości

PIONEER VSX-322 + TAGA HARMONY TAV-406 v.2 BDP-150


shaeth

Recommended Posts

Witam, interesuję się zakupem kina domowego. Mój pokój ma 12 m2, sprzet ma służyć głownie do filmow (80%), ale też do muzyki(rap).
Mogę przeznaczyć około 2 000 (najlepiej żebym się zmieścił w tej sumie, ale jak będzie trzeba to mogę ją troche przekroczyć)

Znalazłem taki własnie zestaw: http://allegro.pl/pioneer-vsx-322-taga-har...2938844909.html

+Blu-ray PIONEER BDP-150

Natomiast czytałem, że ten Amplituner vsx 322 nie jest najlepszym wyborem icon_sad.gif
Kompletnie nie wiem czego mam szukać, proszę o nakierowanie mnie na odpowiedni zestaw.

W zasadzie to Blu-ray kupie swoja drogą. Powiedzmy że mam 2 000 zł na Amplituner i głośniki 5.1. Edytowano przez shaeth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Nie kupuj tych kolumn. Dołóż 200zł. i kup np. Taga Harmony TAV-606 v3. Co do amplitunera to typowa "kicha" marketowa, zobacz na model np. 527. Wiem łatwo mówić, jak się ma siano to można przebierać.
Znam ten ból jak brakuje kasy. . . . . . . . . . . i w tedy lubi się to, co się ma. Ale na pewno nie kupiłbym tego sprzętu, który zaproponowałeś.
TAV-606 v3.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś nie wybrał to zawsze będzie komuś mało, bo zawsze znajda się tacy, którzy powiedzą, że jak nie wydasz 50 000zł na kino to nic ciekawego nie kupisz.

Zobacz taki zestaw. Mi w zupełności wystarcza, a jeszcze nie jest dobrze zestrojony. Znajomy muzyk stwierdził, że brzmi całkiem dobrze, a jak mu powiedziałem ile to kosztowało, to nie wierzył, że za taką kasę można coś takiego kupić.
AMPLITUNER 1279zł.
BLURAY 599zł.
NAGŁOŚNIENIE 999zł. Widzę, że dzisiaj brak na magazynie i już tylko na zamówienie, ale wczoraj jeszcze były dostępne.

Cena zestawu 2877zł z dostawą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...