Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
janciowf

Kino domowe do 2000 zł.

Witam. Proszę o pomoc w dobraniu kina domowego. W chwili obecnej mam standardowy zestaw kina domowego Samsung HT-TX35, kupiłem ten zestaw w 2008 roku. Niestety jakość dzięku nie zachwyca. Mam pokój (salon) 16m. i myślałem, że nie potrzebny jest do takiego pokoju amplituner z głośnikami. Wiem, że jakość dźwięku jest nieporównywalna i dlatego chcę zmienić. Co możecie mi doradzić??? Czy kupować z subwooferem czy bez??? Proszę o pomoc w doborze.

Witaj,
najpierw musisz podjąć decyzję, czy zalezy Ci na dobrym dźwięku w stereo, czy bardziej nastawiasz się na kino domowe.
Jeśli przede wszystim kompromsy jakościowe aktualnego zestawu doskwierają Ci przy odsłuchach muzyki, proponowałbym pozostawienie aktualnego zestawu do kina domowego i dokupienie klasycznego stereofonicznego wzmacniacza i kolumn.
Jeśli natomiast szukasz dobrego rozwiązania wielokanałowego, proponuję zwrócić uwagę na amplituner Yamaha HTR-4065 i kolumny Taga TAV-506. Będzie to zestaw, który finansowo w przybliżeniu zmieści się z założonym budżecie, zapewnie niezłe stereo i dobre efekty wielokanałowe.

Przemyśl sprawę i napisz Twoje sugestie, może będę w stanie zaproponować konkretne rozwiązania.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0