Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cheetosek

co wybrać??? creative czy sennheiser może coś innego....

Recommended Posts

witam,
chcę kupić sobie słuchawki do creative zen 4gb.

nie wiem co wybrac chodzi mi o słuchawki dj. (duże lecz nie za duże;p)
o to moje typy

SŁUCHAWKI CREATIVE AURVANA DJ

oraz

Sennheiser hd 205

z góry dzięki za pomoc

P.S. Czekam na wasze typy. icon_wink.gif
fundusze, ktore posieadam to 300zł

no ok ale ja chce duże słuchawki DJ znajdę coś lepszego od tych h205?? głównie chodzi mi o głeboki basss icon_wink.gif

a powiedźcie mi bo zdecydowałem się na firmę sennheiser ale który model hd 205 czy EH 250.

wiec coś innego, więc proponuje ci nie dużego ale za to super LG model FM33, jestem jego szczęśliwym posiadaczem icon_lol.gif ma wbudowaną kartą pamięci flash 2GB,polecam sprawdzony sprzęt

Jeśli jeszcze nie kupiłeś tych słuchawek, to chcę Ci zwrócić uwagę na jeden aspekt, mianowicie czas odsłuchu. Jeśli planujesz słuchać długo, zapomnij o skórkowym wykończeniu. Twoja skóra przy długim kontakcie ze słuchawkami będzie się pocić, nauszniki będą się ślizgać i szlag trafi komfort słuchania. Mój typ - tylko zamsz.

Druga sprawa - jeśli masz do wydania 300 zł, to przy obecnym kursie daje to ok. 90 Euro. W tej cenie możesz już upolować okazyjnie Sennheisery HD 555, mają zamsz i konkretny basior (słuchałem), na ebay.pl lub ebay.de. Większość sprzedających ma w opcji wysyłkę do Polski. Ja znalazłem NÓWKI Sennheisery hd 650 za 213 Euro z przesyłką. Naprawdę warto poczekać / poszukać.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować