Skocz do zawartości

Zestaw stereo - do 15 tys. zł.


eva

Recommended Posts

Pacio94, tu nie ma co wierzyć lub nie. Po prostu jak piszesz jedni to słyszą a drudzy nie. Jedni wolą taki dźwięk a drudzy inny.
Ale słyszą różnice nawet niezbyt wprawne uszy. W tym roku na Audio Show był ze mną kolega lubiący muzykę, ale nie osłuchany ze sprzętem. I słyszał różnice między tą samą muzyką prezentowaną z plików i płyty CD.
Ale nie pytaj mnie dlaczego tak się dzieje?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...


Witam po przerwie i długich miesiącach poszukiwań.
Zdecydowałam się na zestaw Marantza z serii 8005 (pm, sa, na). Teraz dobieram kolumny. W salonie firmowym Denon, gdzie poza tą marką sprzedają równiez Marantza (i tylko te dwie marki elektroniki) prym wiodą kolumny Canton. Słuchałam kilku i najlepiej brzmiały mi Canton Vento Reference 7 DC. Średniej wielkości podłogówki w dobrej cenie, bo za 8tys za parę. Przekonuje mnie tez bass reflex w dolnej ściance, bo nie muszą stać na środku salonu. Chciałabym wiedzieć czy to sensowne połączenie z Marantzem biorąc pod uwagę moje preferencje?
Słuchałam też wielu innych kolumn, w tym tak reklamowanych KEF R700, ale nie zmiotły mnie z fotela. Pokój odsłuchowy był duży (50m2), więc może stąd brak wrażenia wypełnienia muzyką. Cantonów słuchałam w 20m2. Słuchałam też Sonus Faber Toy Tower-za małe, Revel (nie pamiętam serii) Ok, ale średnio ładne...

Bardzo mało informacji w internecie o Cantonach, dziwne, bo to wiodący produkt naszego zachodniego sąsiada, nie ma też testu tego modelu.
Liczę więc na wsparcie internautów icon_smile.gif

Ewa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...