Skocz do zawartości

Pilot do wieży JVC UX-GT46


goista

Recommended Posts

Twój pilot się zepsuł - czy nie miałeś pilota?
Z którego roku (około) jest Twoja wieża?
Daj fotkę wieży i pilota.

Sporo pilotów JVC od jednej miniwieży pasuje do drugiej - najwyżej nie obsłuży wszystkich funkcji.
Ale zdarzyły mi się już piloty JVC które zupełnie nie pasowały.
Ponieważ Twoja wieżyczką jest w miarę świeża to może być trudno znaleźć odpowiedniego pilota z obsługą np. MP3


Rozsądne ceny za używane, oryginalne piloty JVC to max. 30zł Np. tego typu
http://allegro.pl/pilot-jvc-audio-rm-rxu1-...3926553971.html

Co do Logitecha - możesz kupić używany Harmony 200 lub lepiej 300 za połowę ceny.

Pozdrawiam
PS. A ile serwis Ci zaśpiewał???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wieżę z drugiej reki - bez pilota. Model jest chyba z ok 2007 roku, ta konkretna wieża to ok 2010 rocznik. Generalnie niewiele mi brakuje do szczęścia - potrzebna jest funkcja wyboru utworu z klawiatury numerycznej + ustawianie funkcji Repeat/Random. Postaram się dziś wieczorem wrzucić odpowiednia fotkę.
Koszt nowego pilota to ok 200 zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie problem ...
Czy następny utwór i powtarzanie odnosi się do mp3 czy do zwykłej płyty audio?
Bo z mp3 to raczej icon_cry.gif

A gdzie mieszkasz? Najlepiej uzupełnij to w swoim awatarze (sygnaturce)...
W Wwie nie powinno być problemu z dopasowaniem czegoś (tzn. sprawdzeniem działania), ale czy wszystkie funkcje to nie wiem.

W takim razie najlepszym wyjściem (jak nie znajdziesz działającego JVC na Allegro) będzie kupno Logitecha, ale raczej model z wyświetlaczem LCD (np. optymalny cenowo model 515 i to używany, bo nowy będzie w cenie jak JVC z serwisu) bo wtedy masz więcej funkcji. Tym niemniej używany Harmony 200/300 to ok. 50zł, a 515 koło 100zł
http://allegro.pl/pilot-uniwersalny-logite...3935339157.html

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano niestety...

A ile możesz wydać na pilota?

Jeżeli przyda Ci się na przyszłość uniwersalny programowalny pilot i masz co najmniej 100zł, to wtedy trzeba szukać i licytować Logitech Harmony 515/525/555, bo na wyświetlaczu dostaniesz dodatkowe funkcje których nie ma na podstawowych przyciskach pilota.

A jeżeli chcesz coś koło 30zł, to próbuj zwykły uniwersalny obsługujący podstawowe funkcje (głośniej, ciszej, następna/poprzednia stacja radiowa i utwór CD) lub JVC jak w aukcji na allegro.

Być może pilot od kina domowego obsłuży pliki z USB, ale to już jest gdybanie...

Czy przyciskiem przy Volume możesz wywoływać odtwarzanie z USB oraz (poniżej) poprzedni/następny utwór oraz poruszać się po katalogach ?

Pozdrawiam
PS. nie wiem jak jest z pilotami uniwersalnymi innych firm niż Logitech, ale ceny będą podobne (myślę tu o modelach z LCD).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...