Skocz do zawartości

MISSIN M35i jaki wzmacniacz stereo


michalwronki

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie mów że nie miał bys warunków na skszynkę sześcienną o boku 32 cm

Tego PMA-520AE możesz kupić jako używany za 500zł

Myślę że jest wystarczający to Twoich kolumn.

Sadzę że pewnie znalazły by się wzmacniacze używane lepiej się do tego nadające w podobnej cenie.

Tylko to musi być wzmacniacz o dobrym kopie i dość żywym brzmieniu.
Wiele dobrych starych wzmacniaczy do tego się nie nada.

Najlepiej jest sprawdzić u siebie w domu zamiast dywagować.
Unikał bym wzmacniaczy o ciepłym i silnym basie.
Takich które robią wrażenie potęgi brzmienia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwory kolego znamy od 40 lat przynajmniej icon_smile.gif a i wódkę też icon_smile.gif, zapewne znajdziemy tu więcej fanów takowej muzyki, osobiście mam takowe cd icon_smile.gif.


Oglądniej to w wolnej chwili :
https://www.youtube.com/watch?v=kjU1yYFQZfs
zacznij od 2 minuty icon_wink.gif.

Oczywiście można się cofnąć o 40 lat... :
https://www.youtube.com/watch?v=tT9Eh8wNMkw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie grzeje sie az tak bardzo....miski mam jako small....troszke mnie martwi ze jak np. przelanczam w ampli np.folder menu pilotem, to jakbym slyszal delikatne pykniecie w subie...jakby delikatnie dostawal jakis tam impuls . to normalne? przedtem tego nie bylo na samym rx

jak mi sie grzeje rx to podlanczam podkladke chlodzaca do laptopa

http://alejka.pl/podkladka-chlodzaca-pod-laptopa-3.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bajeczka...ale cos m sie wydaje, ze fonika troszke za licha jest....

troszke mnie martwi ze jak np. przelanczam w ampli np.folder menu pilotem, to jakbym slyszal delikatne pykniecie w subie...jakby delikatnie dostawal jakis tam impuls . to normalne? przedtem tego nie bylo na samym rx

ja ustawiam ja tam gdzie najbardziej sie grzeje z lewej strony...mam zamiar kupic jeszcze jadna z dwoch zrobic jedna....wiekszy kawalek pleksy, powycinac elegancko otwry, przekrecic wentylatory podlaczyc je razem i bedzie na calej powierzchni rx....jest niezla bo wyciaga cagle cieplo (mowie to z praktyki) amplit. jest chlodny caly czas nawet jak gra ponad godzine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleszko Michale z niejakich Wronek icon_smile.gif, chyba będziemy musieli założyć jakiś dział, temat - NASZA MUZYKA icon_smile.gif, po za jazzem słucham wiele innych, The Doors...hm..nawet na Jego grobie byłem..kawałek kamyczka, butelki po jabcokach wszędzie i tyle, przykre bo to jednak historia więc co Ci mam napisać więcej icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ribondeal no to niezle...ja kiedys chcialem jechac chociaz na grob ryska z DZEM-u ale jakos nie dojechalem...teraz w czerwcu chba w krakowie jest mark knopfler w arenie....hmmmm marzenie, ale raczej nie pojade, az ciarki niekiedy mi przechodza, duzo muzyki rownogo typu jaka wpadla mi w ucho, znalazlem na youtubie...lubie ogladac zestawy muzyczne roznych ludz....slucham ich muzyki jaka puszczaja, jak wpadnie w ucho, to graze dalej temat, szukam w internecie i tak muzyka ta trafia do mnie...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo trzeba rozbudować to forum o nowe działy bo pewnie mamy wiele wspólnych tematów, wspólnej muzy słuchamy a to przecież głównie o to chodzi w tej zabawie i forum w temacie icon_smile.gif, po to kupujemy te nasze cudaczne klocki icon_smile.gif.
Dal forumowiczów mogę uruchomić serwer z muzą icon_smile.gif, oczywiście wiadomo o co kaman i dlatego napisałem...dla forumowiczów icon_smile.gif.
Marka też słucham często i nawet jak jeszcze grał ze swoim bratem Dav`em icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibson mocne hahaha
a moze to ? tez jest oki

https://www.youtube.com/watch?v=ZM0QXdWEJ2Q


ale odbirgam od tematu mojego....poszukiwany teraz juz wzmacniacz jako kocowka mocy do mejej RX V1900 I ciezkich doslownie jak i w wysterowaniu MISSION M35I icon_sad.gif oczywiscie przedzial cenowy max do 1000 zl ( to juz bedzie szalenstwo, najlepiej jeszcze mniej $$ ) chociaz te drozsze taz chetnie bym zobaczyl...najwyzej zaczne zbierac $$
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...