Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.
Pozbyłem się aktywnych minotorow Krk rokit 8 (wbrew opiniom na forach basu było malutko, typowe kolumny do studia)
Potem zakupiłem głośniki Bose Companion 5,bas o niebo lepszy, no i ogólnie bardzo dobrze grały, ale też je sprzedałem, bo kupiłem tanio a sprzedałem drożej icon_smile.gif
Brakowało mi w nich pilota i chciałbym może coś jeszcze lepszego.
Czytałem trochę i uwagę zwracają Edifiery s730 (tylko troche przekraczają mój budżet) oraz edifiery s530 (tylko tutaj już jest inny, słabszy subwoofer.
Jakieś jeszcze inne propozycje?
Cena do około 1300zl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Kupujac Edifier s530d zyskasz wiele na dzwieku w stosunku do Bose Companion 5. Sluchalem oba jednoczesnie i powiem Ci ,ze nie wiem skad na necie biora sie takie ochy i achy dla tego Bose.
W metrazu do 25 m2 jesli chcesz przy okazji naglosnic komputerowymi glosnikami caly pokoj to starcza Ci Ediery S530d. Powyzej juz bym proponowal model wyzszy czyli S730d. Rozni sie on moca i troche jakoscia basu, ale nie wiem czy jest wart doplaty tych 400 - 500 pln do modelu nizej.
Uwazam , ze w kwocie do 800 Pln jesli chodzi o glosniki nowe komputerowe 2.1 to nie ma lepszych od modelu s530d. Sluchalem Logitechy, Modecomy. Edifiery itd itd. wiec opieram to na wlasnych doswiadczeniach a nie tylko teori..
Zalozyles jednak cene max 1300 pln - tu juz bym sie pokusil o uzywany wzmak i do tego kolumny icon_smile.gif
Jesli jednak obawiasz sie sprzetu uzywanego , nie masz pewnego zrodla itd itp to nie przeplacaj i kup wyzej wspomniane przeze mnie Edifiery s530d , a napewno bedziesz zadowolony.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat vandaal założył jeszcze w czerwcu. I wygląda na to że ma dość specyficzny gust. Napisał że szuka głośników do komputera. Chce jeszcze więcej basu. ewidentnie che móc ustawić to więcej basu sprzętowo. Bo z takim problemem można uporać się stosując regulacje barwy z poziomu komputera. Z monitorów studyjnych znanych z intensywnego basu z głośnikami 20 cm był początkowo zadowolony. Jednak jeśli che się zwiększać siłę basu zwiększając poziom głośności subwoofera. W tej kwestii dałem odpowiednią propozycję w poprzednim jego temacie. A piloty do komputera można kupić. Role regulacji głośności zdalnej może pełnić wiele myszek z programowanymi przyciskami. I taki jest właśnie skutek odradzania komuś subwoofera jeśli go chce mieć. Dlatego jeśli już szuka odpowiedzi jeszcze to dałem ją mu wcześniej. Tyle że większość przekonywała go że musi zrezygnować z układu 2.1 .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...