Skocz do zawartości

Niedrogie kable zasilające.


Recommended Posts

Dnia 29.01.2024 o 06:31, LICHU napisał:

wiele innych. Ktoś kiedyś zamawiał, sprawdzał to coś? 

Jak już tak bardzo masz parcie na kabel z Alli, to całkiem spoko jest podjebka Nordosta Valhalla, chociaż nie popieram wspierania procederu sprzedaży takich produktów,  to ten miałem w łapkach.

Jedno ale, te wtyki nadają się do kosza, ja oprawiałem komuś ten kabel w trochę lepsze np. Monosaudio 107 Cu grubość tego węża trochę utrudnia założenie korpusu tych 107ek, może na 109 byłoby lepiej.

W systemie nie używam popierdółek. 😛

W oprawianiu tego kabla bez dodatkowych pierdół, tylko gołymi przewodami nie powinno być trudne, gorzej jak chce się tym pobawić z widełkami do konkretnych wtyków. 

Będzie to lepsze niż Elecaudio, czy inny Belden, tylko na sensownych wtykach.

Uważam, że i tak można lepiej, tylko kwestia tego ile chcesz lub możesz stracić na taki przewód. 

 

 

 

IMG20231215005817_20231215023603.jpg

IMG20231214160101_20231215020834.jpg

IMG20231214171224_20231215024232.jpg

1 godzinę temu, P-na napisał:

Niedawno zamówiłem kabel przedłużający do słuchawek Sennheiser i ten to owszem można polecić jest czysty-transparentny taki jakiego oczekiwałem.

To pięknie,  ja akurat wolę sobie sam taki zapleść i wiem co kupuję, nie wspomnę o wtykach.

Z metra można kupić w FAW, ale to samo mają w Audeos, jak się później dowiedziałem. 

https://audeos.pl/pl/p/Kabel-z-miedzi-OCC-7N-26-AWG-Litz-Cryo-v2-Audeos/309

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...