Skocz do zawartości

PMC GB1 czy warto


Balonik

Recommended Posts

Witam na forum po kilku miesiącach.Wykonuje wraz z kolegami z pracy remoncik w domu prezesa ,[mojego chlebodawcy].Kilka lat temu pewnie bym sie nie zainteresował ....ale teraz,po prostu jestem zarażony [pozytywnie],zafascynowany stereo.Do sedna,meble ,dywany i inne rzeczy które przewozimy do innego mieszkania na strychu stoją kolumny PMC GB1 przykryte kocem obok orginalne pudełka są kilkuletnie w dobrym stanie.Zapytałem czy można odkupić szef powiedział dawaj tysiaka i bież .Przyznam że dopiero raczkuje w stereo,na tym forum złożyłem, jak dla mnie super zestawik i na pewno moich kolumn nie sprzedam ale wyżej wymienione były by drugimi lub sprzedałbym je być może z korzyścią.Nie znam tej firmy więc prosiłbym szanowne forum o wasze doświadczenia z tą firmą .Acha moje,, kolumny''to Castle Avon czy warto wydać tysiąc złotych niestety bez odsłuchu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to te same i kolor chyba też. Szef cały salon będzie miał w kinie domowym bodajże Harman Kardon za spore pieniądze i sklep wktórym kupił podłącza i adoptuje salon ,tych poprostu chce się pozbyć.No co tu dużo pisaćjest bardzo bogaty. Czyli warto .Jeśli tak to dzwonie jutro do jego syna [dobry znajomy]i w poniedziałek będą u mnie.Są sprawne dzwoniłem grały z jakimś żle chyba napisze accaphuse sprzedał jakiś rok temu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...