Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Balonik

PMC GB1 czy warto

Recommended Posts

Witam na forum po kilku miesiącach.Wykonuje wraz z kolegami z pracy remoncik w domu prezesa ,[mojego chlebodawcy].Kilka lat temu pewnie bym sie nie zainteresował ....ale teraz,po prostu jestem zarażony [pozytywnie],zafascynowany stereo.Do sedna,meble ,dywany i inne rzeczy które przewozimy do innego mieszkania na strychu stoją kolumny PMC GB1 przykryte kocem obok orginalne pudełka są kilkuletnie w dobrym stanie.Zapytałem czy można odkupić szef powiedział dawaj tysiaka i bież .Przyznam że dopiero raczkuje w stereo,na tym forum złożyłem, jak dla mnie super zestawik i na pewno moich kolumn nie sprzedam ale wyżej wymienione były by drugimi lub sprzedałbym je być może z korzyścią.Nie znam tej firmy więc prosiłbym szanowne forum o wasze doświadczenia z tą firmą .Acha moje,, kolumny''to Castle Avon czy warto wydać tysiąc złotych niestety bez odsłuchu.

Tak to te same i kolor chyba też. Szef cały salon będzie miał w kinie domowym bodajże Harman Kardon za spore pieniądze i sklep wktórym kupił podłącza i adoptuje salon ,tych poprostu chce się pozbyć.No co tu dużo pisaćjest bardzo bogaty. Czyli warto .Jeśli tak to dzwonie jutro do jego syna [dobry znajomy]i w poniedziałek będą u mnie.Są sprawne dzwoniłem grały z jakimś żle chyba napisze accaphuse sprzedał jakiś rok temu.

Faktycznie zacna firma i model, ile kosztują na wtórnym rynku nie wspomnę icon_biggrin.gif

W takim razie szkoda, że rok temu sprzedał już Accuphase, bo miałbyś fajny komplet za ułamek ceny.
Na wszelki wypadek spytaj się czy nie ma jeszcze czegoś ze sprzętu, może kable?
Nie ma to jak wyprzedaż icon_razz.gif

Pozdrawia

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować