Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek_J

Uniwersalny pilot

Recommended Posts

Przez dłuższy czas szukałem pilota do FA V3, jednak ciężko coś znaleźć w przyzwoitej cenie i w pełni funkcjonalnego:/ Ostatnio także zmieniłem telefon, na taki, który ma wbudowany port IR (podczerwień) i może służyć jako pilot:) Jeżeli ktoś z Was ma podobny telefon bądź tablet wyposażony w port IR może sobie zainstalować aplikację na androida - MyRemocon. Ja używam tej aplikacji do Fine Arts V3 z CD oraz tunerem i wszystkie funkcje działają super. W załączniku zrzut ekranu z aplikacji. Do FA V3 wystarczy wpisać w wyszukiwarce urządzeń GRUNDIG_FINEARTS i wszystko działa jak należy. Może powyższe informacje komuś się przydadząicon_smile.gif

DSC01446.jpg

Fajny pomysł.
A sprawdzałeś może czy jest ograniczenie ilości urządzeń (wgranych kodów) w jednym telefonie/tablecie?

Pozdrawiam

A ja korzystam z LG G2 i dedykowanej aplikacji QuickRemote.

Jest spora baza gotowców, ale można go też uczyć nowych pilotów i komponować własny układ przycisków.

Aktualnie mam kilka urzadzen sterowanych przy pomocy tej aplikacji. Podobnie jak w przypadku aplikacji, ktora podal kolega wyzej, mozna konfigurowac nowe piloty. Jezeli kogos interesuje jakis konkretny model wzmacniacza, cd, tunera itp. to moge sprawdzic czy jest gotowy schemat do sciagniecia

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować