Skocz do zawartości

Kino domowe do 2000 PLN


Chorazy5

Recommended Posts

Witam,
mam zamiar kupić system kina domowego (amplituner + głośniki) w kwocie do 2000 PLN. Zestaw byłby wykorzystywany do muzyki i filmów. Moje oczekiwania:
- system 5.1
- możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki ze smartfona
- tylne głośniki najlepiej bezprzewodowe, choć niekoniecznie

Czy polecacie jakieś konkretne modele w tym przedziale cenowym?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Niestety muszę być szczery. Budzet mały oczekiwania duże.
Tylnie głośniki bezprzewodowe - nie ma szans. Zapomnij o takim rozwiązaniu. Rozumiem że ktoś nakręcił Cie na system plastikowy (Samsung, LG, Sony) ale tam także bezprzewodowe głośniki nie są do końca bezprzewodowe.

Z nowych systemów Denon X520 + Eltaxy, Yamaha 479 + Pure Acoustic. Ewentualnie kolumienki Jamo 426 na podmianę.

W razie pytań zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie namówił mnie na zestaw LG czy Samsunga icon_smile.gif Wręcz chcę ich uniknąć i kupić osobno amplituner i jakieś sensowne kolumny. Powiedzmy, że temat amplitunera mamy z głowy. Pozostaje kwestia głośników 5.1 do 1200 zł. Czy poza tymi dwoma zestawami, które podałeś, te dwa też dawałyby rade:
Taga Harmony TAV-606 v.3 + TSW-90 v.2
KODA AV 710 F/C/S

I jeszcze jedna kwestia. Ze względu na pomieszczenie, zdecydowanie wygodnej by było, że poza dwiema kolumnami frontowymi, dwa tylne głośniki też były podstawkowe, a nie podłogowe. Da radę coś takiego znaleźć?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...