Skocz do zawartości

Zmiana ampli


Arby

Recommended Posts

Siema,

Obecnie posiadam denona x2000 + zestaw wharfedale 10.6 + 10.cm + 10.2

Zastanawiam się nad przesiadką na wyższy model ampli - myślę o Denonie x4200 i w związku z tym mam 2 pytania.

1. Czy warto inwestować w ten amplituner przy tych głośnikach ? Czy jak wymieniać to już wszystko.
2. Jeżeli tak to czy x4200 jest dobrą opcją.


pzdr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
na pewno zmiana amplitunera na model Denon AVR-X4200W spowoduje wyraźny przyrost jakości dźwięku, jednak musimy zdawać sobie sprawę, że wtedy "wąskim gardłem" jakości będą kolumny. Jeśli zamierzasz w przyszłości zmienić kolumny, to model AVR-X4200W na pewno pozwoli na wykorzystanie potencjału nawet bardzo dobrych zestawów kolumnowych.
Natomiast jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, poza Denon AVR-X4200W możesz u nas posłuchać bezpośredniej konkurencji czyli Marantz SR6010 czy flagowy SR7010, Onkyo TX-RZ900, Yamaha RX-A1050 czy dwa wyróżniające się szczególnie w stereo amplitunery Cambridge Audio 751R oraz Anthem MRX-510.

Zapraszam serdecznie, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Skoro myślisz o zmianie oznacza to żę z czegoś jesteś niezadowolony. W moim przekonaniu problem może leżeć po stronie głośników.
Owszem przesiadka na 4200 będzie zauważalna. to dużo lepszy i wydajniejszy model.
Pytanie tylko czy faktycznie tego chcesz. Widze że w zestawie nie masz subwoofera. Może tego Ci brakuje w kinie?
Wymiana ampli może być najprostsza ale czy faktycznie o to chodzi. Musisz przybliżyć temat.

Co spowodowało że zacząłeś myśleć o wymianie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...