Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PyCeK

Głośniki wysokotonowe

Recommended Posts

Witam wszystkich . Poszukuje 2 głośników wysokotonowych do około 1000 zł za pare . Głośniki musza byc w kolorze białym . Mam na Oku głośniki Tobsil pulse sat ale moze polecicie cos w lepszego w tej cenie

Tonsil Pulse Sat to dwudrożne kolumny podstawkowe (mogące służyć jako satelitarne), a nie głośniki wysokotonowe...
Więc czego w rzeczywistości potrzebujesz: całych kolumn czy tylko samych głośników wysokotonowych jak napisałeś???

Pozdrawiam

Tak potrzebuje małych kolumn tzw . Satelitek ponieważ brakuje mi sopranów w moim zestawie mam 2 duże kolumny oraz central wiec brakuje mi wlasnie 2 kolumn do uzupełnienia sopranu

To nadal nie jest odpowiedz. Brakuje ci dwóch satelitarna do uzupełnienia surround a nie sopranu. Jakie masz obecnie kolumny? Proponuję magnat shadow 203.

W razie pytań lub wycen zapraszam

Noo patrzylem wlasnie tez na te kolumienki ale wiele opini slyszalem ze magnat to nie jest ta firma co kiedys i opinie ich spadly dosyc sporo na dół . Raczej celowałbym cos w jamo lub tez dali zensor 1

Zensory 1 są lepsze od shadow ale też droższe.
I magnat nadal trzyma klasę. Ich produkty są w realnych cenach jak na rynek polski.

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować