Skocz do zawartości

Jaki amplituner dobrac do tego zestawu


bombel6622

Recommended Posts

Witam. Doradźcie jaki amplituner dobrac do Magnata shadown 207 lub magnat quantum 677 aby pociągnął w pełni te kolumny. W przyszłości będzie to zestaw 5.1 muzyka plus kino większość muzyka rock. Mam yamahe v379 ale wszyscy mi ja odradzają ze jest za slaba a ja ja dostałem. Ampli moze byc używany do kwoty ok 1400 zł. Moze też macie inną propozycje na dwie kolumny frontowe do 1800 zł para ?Co sądzicie o onkyo tx-sr707? Jest za 1200 zł. Pozdrawiam
Do nagłosnienia salon powieszchnia ok 25 m2
A może te magnaty zastąpić Klipsch Rf-62 black malouzywane za 2000 tys. ?
Jesli szukac amplituner to z jaka moca i oznaczeniem napiszcie dokladnie bo jestem laikiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
aby cokolwiek Ci poradzić, usystematyzuj proszę Twoje wymagania. Podaj proszę:
- jakie będzie wykorzystanie systemu (filmy, koncerty, gry, muzyka),
- jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz,
- jakie preferujesz brzmienie,
- jaki masz przeznaczony budżet na zakup zestawu (amplituner plus dwie kolumny).

Czekam na szczegóły.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glownie do sluchania muzyki w przyszłości tez kino gdy rozbuduje do 5.1. Muzyki slucham polski rock . Lubie slyszec gitary i bass. Do wyboru mam kolumny
Klipsch rf 62 uzywane cena 2 tys.
Klipsch f3 używane cena 1700zl
magnat quantum 677 nowe cena 1900zl
Magnay shadown 607 nowe cena 1750zl
Do tego moge dokupic amplituner pionier VSX-921 uzywany 1000 zl lub
Onkyo tx-nr525 za 940 zl malo używany. Prosze dobierzcie co ze soba dobrze zagra lub podajcie swoje propozycje. Do w/w kolumn amplituner jaka powinien mieć moc?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Zacznę od amplitunera. 707 nie opłaca się w tej cenie jest słabszy od 607 a tego powinieneś dostać w znacznie niższej cenie. Jeśli szukasz nowych kolumn to magnat quantum 677 są rewelacyjne w tej cenie. Jeśli mogą być używki szukaj wspomnianych klipsch referencje seria I model 62. Jeśli były kupione w Polsce duża szansa że były na 5 letniej gwarancji.

Co do obydwu kolumn amplituner typu onkyo 608 616 Denon x2000 to te modele które powinny być dostępne w tej cenie.

Jeśli mogę jeszcze ci w czymś pomóc pisz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...