Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
konradzzzz

Jaki odtwarzacz blu-ray ?

Witam
Poszukuje odtwarzacza jak w temacie więc zapewne tylko używki wchodzą w grę
Cena no myślę ze do 2 tyś +- jeśli warto za używkę
Cały zestaw aktualnie mam złożony na cambridge audio wzmacniacz azur głośniki seria aero plus dodatkowo dołożony 2 sub z monitor audio gxw15
Co polecacie ?

Dzień dobry.
Pomyśl o drobnym zwiększeniu budżetu i spójrz na Oppo BDP-103EU (http://q21.pl/oppo-bdp-103.html). To moim zdaniem bezkonkurencyjny odtwarzacz w kwesti tak audio, jak video w swoim budżecie.

Zapraszam serdecznie na prezentacje do naszego salonu, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiscie służę pomocą.

Kwestia czy faktycznie na moim sprzęcie usłyszę różnice zwiększając tak sporo budżet ?
I przede wszystkim czy on posiada cinaviie ?

oppo ma cinacvie ale to zostało już złamane programami na PC bodajże DVDFab itp.
https://www.oppodigital.pl/baza_wiedzy.html

Ja bym na twojm miejscu poszukał Philipsa BDP9700 ma on w torze audio kości BB i tego samego Marvela(w torze video co oppo 103eu) i jak czytałem test w AV nie ustępuje dźwiękiem od oppo a jest owiele tańszy od oppo

co do oppo boję się ze sobie nie poradzę ze złamaniem cinavii
a co do Philipsa BDP9700 u niego też trzeba usunąć ? widzę że używki chodzą po 1100zł warto ?

Tak ma też cinavie. Niestety wszystkie playery z najwyższej półki ostatnie modele mają to jak nie oryginalnie to dostają w aktualizacji .
Jak dla mnie warto jak bym miał kupować teraz to tego Philipsa albo PanasaBDT700 albo 570 z nowych

to stanowi dla mnie spory problem dlatego się zastanawiam czy nie kupić używki wysokiej jakości sprzed 2012 rokiem i nie aktualizować tylko mało takich modeli jest i zastanawiam sie który wybrać

z tego okresu moge ci polecić bo mam sam Philipsa 7700/12 ma on procka Cinema Perfect HD analogowe 7.1 i sprawuję się naprawdę dobrze obraz żyleta,skalowanie do 4K i jest bardzo multimedialny.Nie ma cinavii nawet po aktualizacjach.Jego następcą jest teraz 7750/12 bebechy ma te same rózni się tylko że ma Miracast ale nie wiem czy ma cinavie

w 93 na pewno jest starszy marvel i jak mnie pamięć nie myli i torem audio też się będzie i to bardzo różnił miedzy 103eu.Nawet jak dobrze pamiętam płytka 8 kanałowa była jednakowa w modelu 95.Więc model 93 możesz porównywać z 95 a nie 103eu/D.Więc się funkcjonalnością jak i obrazem i dźwiękiem 93 będzie się różniła i to bardzo

Mam jeszcze jedno pytanie zastanawiam się jednak nad tym oppo 103 ale w tej samej cenie moge dostać nowego Cambridge Audio CXU co lepiej ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0