Skocz do zawartości

Fisher RS 1056E


Hoo-Lec

Recommended Posts

Witam serdeczne mam okazje nabyc metoda kupna icon_smile.gif starego Fishera Rs 1056E wg wlasciciela dziala b.dobrze jedna wada techniczna to niedzialajaca zarowka, stan ze zdjec
dobry. Obecny wlasciciel zada za niego 500 NOK czyli ok 230 zl do tego koszt przesylki ok 120 zl czyli calosc jakies 350 zl.
Wzmacniacz mialby byc dla mnie z niedalekiej przyszlosci do renowacji.
Pytanie czy wart jest uwagi bo pieniadze nie sa wielkie, a wizualnie bardzo mi odpowiada
link do ogloszenia
Fisher rs 1056e
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się bawić w vintage, lubisz kolekcjonerskie okazy, to tak.
A jak chcesz mieć dobry, niedrogi i uniwersalny wzmacniacz, to raczej nie.
Ale nie napisałeś o co Ci chodzi.
Przypominam, że każdy nowy post traktujemy jak pierwszy i podajemy wszelkie dane dotyczące pomieszczenia, zestawu, preferencji dźwiękowych i muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeśli chcesz się bawić w vintage, lubisz kolekcjonerskie okazy, to tak.
A jak chcesz mieć dobry, niedrogi i uniwersalny wzmacniacz, to raczej nie.
Ale nie napisałeś o co Ci chodzi.
Przypominam, że każdy nowy post traktujemy jak pierwszy i podajemy wszelkie dane dotyczące pomieszczenia, zestawu, preferencji dźwiękowych i muzyki.


Na chwile obecna ma on byc "do szafy" za rok planuje przeprowadzke do domu i tam napewno sie znajdzie miejsce na pokoj muzyczny icon_smile.gif ale na chwile obecna
nie moge powiedziec nic bo tez I nic nie wiem. Bardzo podobaja mi sie sprzety z tego okresu, ale chcialbym tez zeby ten Fisher tez brzmial przyzwoicie.
Jedyne co moge powiedziec to preferecje muzyczne:
Rock 70/80/90, artysci typu: Skalpel, Herbie Hancock, Davis, M Miller itp, troche elektroniki/dnce Daft Punk, Kraftwerk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy amplituner grał w ciągu ostatnich 10 lat? W jaki sposób był przechowywany? Zdajesz sobie sprwę, że możesz dużo więcej dać za renowację niż za zakup? Wiesz, że po renowacji nie będzie to już egzemplaż w pełni oryginalny bo części podzespołów już nie dostaniesz i będą to zamienniki?

Cena jest uczciwa. Jeśli ten egzemplarz grał w sposób "ciągły" to wart jest zainteresowania. Jeśli będzie odnajdywał się w muzyce lat 70 to już z Daft Punk i Kraftwerk nie bardzo. Sam mam sprzęt z 78 roku ale znam jego historię i przesłuchałem go przed zakupem. Sprawdziłem też oryginalność tranzystorów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...