Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jwade25

Zestaw stereo do 28m2 (5000ł)

Recommended Posts

Dzień dobry,

Jestem laikiem odnośnie sprzętu jak i jakości słyszanego brzmienia.
Od miesiąca rozglądam się za sprzętem stereo do salonu. Przez co trafiłem na to forum.
Sprzęt będzie służył głównie do odtwarzania muzyki pop, rock poprzez spotify. Przeglądając amplitunery stereo wybór padł ONKYO TX-8150.
Lecz z kolumnami mam większy problem, ponieważ kupuje tak naprawdę oczami. Zastanawiałem się nad JBL STUDIO 290 jednak prawdopodobnie dyskwalifikuje je zbyt mała ilość miejsca od ściany. Po drugie nie mam jakiegoś genialnego słuchu także wątpię czy bym potrafił rozróżnić lepszej jakości mp3 od FLAC'A.

Czy istnieją jakieś kolumny, które zmieszczą się w 50cm przestrzeń?

także podsumowując szukam amplitunera z możliwością odtwarzania muzyki z spotify wraz z kolumnami. Jak najlepiej wydać taką kwotę? Czy poprostu kupić tx-8150+ pylon pearl 25?

DSC01446.jpg

W budżecie do 3tys jest sporo różnych kolumn głośnikowych. Najlepiej udaj się gdzieś w okolicy na odsłuch. Dla przykładu z otworem bassreflexu z przodu masz STX Electrino czy Klipsch R-26F. Bardzo fajnie zgrywają się z Onkyo.

Do takiej powierchni pearl będą za male.
A co do budżetu to też w zależności od preferencji dźwiękowych to zmiescisz się w onkyo 8150 lub Pioneer 30 bo generalnie to to samo.
I do tego kolumny dali zensor 7, elac debut f6, heco music style 900, klipsch r28f, monitor audio bronze 6.
Które?
No trzeba odsłuchać.

Zapraszam na odsluch

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować