Skocz do zawartości

PromatAudio

Branża
 • Zawartość

  109
 • Dołączył

 • Ostatnio

O PromatAudio

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Szczecin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Transpuls 1500 doczekał się młodszego brata Transpuls 1000. Woofer 26cm, pojedynczy tweeter, mniejszy pochylony do tyłu o 5 stopni. Występuje w wersji lewej i prawej. Cena katalogowa 3800,- dostępność jeszcze nie znana.
 2. CDT mają ruchomy głośnik wysokotonowy, można go skierować lekko w stronę słuchacza. W CSM jest na stałe.
 3. Jest jeszcze nowość od Heco - Ambient https://www.heco-audio.de/en/speaker/ambient-line/ Robiłem set Klipsch Designer On Wall klienta. Tak to wyszło:
 4. Pewnie się pojawiła jakaś nowa partia. Komplet który mam u siebie na ekspozycji jest identyczny.
 5. Już rozmawialiśmy telefonicznie. U mnie posłuchasz te co wymienił Piotr- Tannoy Mercury 7.4, Klipsch RP-260F i Heco Aurora 700. Zapraszam.
 6. Mam oba, możesz podjechać i sam posłuchać. Zapraszam.
 7. Do Dolby Atmos musisz kupić dodatkowe głośniki na sufit albo nadstawki na fronty. Popatrz na nową serię Jamo Studio 8 - są fajne dedykowane do Atmosa zestawy i cenowo zmieścisz się w budżecie nawet z lepszym ampli jak Onkyo TX-NR676. Ciekawostką jest to, że atmosowe nadstawki łączy się bez kabli ;-)
 8. Piszesz, że sprzęt dla mamy. Nie jestem pewien czy urządzenie sieciowe nie będzie za bardzo skomplikowane...dlatego pierwszy przykład wydaje się najlepszy. Popatrz jeszcze na nowy amplituner Onkyo TX-8220 - prosty stereo z DAB+, ma wejście cyfrowe do podpięcia TV, Bluetooth do telefonu. W zupełności spełnia Twoje oczekiwania. Do tego niedrogie kolumny podłogowe i spokojnie mieścisz się w budżecie.
 9. Spokojnie możesz tam podjechać. Klipsch'a mają na pewno.
 10. Popatrz na Heco New Phalanx 203F - fajny jak komuś brakuje miejsca - płaski i biały
 11. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup Klipscha R-26F i późniejsza rozbudowa o pozostałe kolumny. Klipsch dobrze się zgrywa z Onkyo i super sprawdza się w kinie. Będziesz zadowolony.
 12. Niezły jest uniwersalny Oehlbach BT-X1000 z AptX.
 13. Kolumienek nie podłączasz do suba. Wszystko podłączasz do amplitunera kinowego. Te zaciski głośnikowe w subie wykorzystujesz jeśli amplituner nie ma wyjścia na subwoofer. Do kompletu brak kolumn frontowych.
 14. Musisz kupić amplituner kinowy 7.1 Jest tryb all channel stereo i wtedy grają wszystkie jednakowo. To co wkleiłeś nie nadaje się do kina.
 15. Możliwość podłączenia pod TV i funkcję OSD na tą chwilę zapewnia tylko Onkyo w TX-8270 (sa jeszcze slimy Onkyo i Pioneera). Zapewnia to wygodniejszą obsługę serwisów sieciowych, ale to samo masz w aplikacji na telefon/tablet, więc obsługa jest OK. Wzmacniacz ze streamerem zapewni nieco mniejszą funkcjonalność niż amplituner - wszystko zależy od indywidualnych preferencji.
×
×
 • Utwórz nowe...