Skocz do zawartości

PromatAudio

Branża
 • Zawartość

  105
 • Dołączył

 • Ostatnio

O PromatAudio

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Szczecin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. PromatAudio

  Drugie podejście do wymiany Jamo Classic 8

  Już rozmawialiśmy telefonicznie. U mnie posłuchasz te co wymienił Piotr- Tannoy Mercury 7.4, Klipsch RP-260F i Heco Aurora 700. Zapraszam.
 2. PromatAudio

  Jakie kolumny do ONKYO TX-NR656 ?

  Mam oba, możesz podjechać i sam posłuchać. Zapraszam.
 3. PromatAudio

  Jakie kino domowe pokó 25mkw

  Do Dolby Atmos musisz kupić dodatkowe głośniki na sufit albo nadstawki na fronty. Popatrz na nową serię Jamo Studio 8 - są fajne dedykowane do Atmosa zestawy i cenowo zmieścisz się w budżecie nawet z lepszym ampli jak Onkyo TX-NR676. Ciekawostką jest to, że atmosowe nadstawki łączy się bez kabli ;-)
 4. PromatAudio

  Prośba o pomoc przy wyborze zestawu do 3000

  Piszesz, że sprzęt dla mamy. Nie jestem pewien czy urządzenie sieciowe nie będzie za bardzo skomplikowane...dlatego pierwszy przykład wydaje się najlepszy. Popatrz jeszcze na nowy amplituner Onkyo TX-8220 - prosty stereo z DAB+, ma wejście cyfrowe do podpięcia TV, Bluetooth do telefonu. W zupełności spełnia Twoje oczekiwania. Do tego niedrogie kolumny podłogowe i spokojnie mieścisz się w budżecie.
 5. PromatAudio

  Cały zestaw KD od podstaw

  Spokojnie możesz tam podjechać. Klipsch'a mają na pewno.
 6. Popatrz na Heco New Phalanx 203F - fajny jak komuś brakuje miejsca - płaski i biały
 7. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup Klipscha R-26F i późniejsza rozbudowa o pozostałe kolumny. Klipsch dobrze się zgrywa z Onkyo i super sprawdza się w kinie. Będziesz zadowolony.
 8. PromatAudio

  Odbiornik bluetooth

  Niezły jest uniwersalny Oehlbach BT-X1000 z AptX.
 9. PromatAudio

  Celestion

  Kolumienek nie podłączasz do suba. Wszystko podłączasz do amplitunera kinowego. Te zaciski głośnikowe w subie wykorzystujesz jeśli amplituner nie ma wyjścia na subwoofer. Do kompletu brak kolumn frontowych.
 10. Musisz kupić amplituner kinowy 7.1 Jest tryb all channel stereo i wtedy grają wszystkie jednakowo. To co wkleiłeś nie nadaje się do kina.
 11. PromatAudio

  Które kolumny do salonu wybrać ?

  Możliwość podłączenia pod TV i funkcję OSD na tą chwilę zapewnia tylko Onkyo w TX-8270 (sa jeszcze slimy Onkyo i Pioneera). Zapewnia to wygodniejszą obsługę serwisów sieciowych, ale to samo masz w aplikacji na telefon/tablet, więc obsługa jest OK. Wzmacniacz ze streamerem zapewni nieco mniejszą funkcjonalność niż amplituner - wszystko zależy od indywidualnych preferencji.
 12. PromatAudio

  Multi-zone: 2 przewodowe (wzmocnione) + bezporzewodowe?

  Klasyczne amplitunery kinowe mogą zapewnić 1-2 dodatkowe strefy na kablu (kosztem kanałów w kinie). Dodatkowo niektóre modele zapewniają kolejne strefy bezprzewodowe: Onkyo/Pioneer - FireConnect czy Yamaha - Music Cast. Są też typowe systemy multiroom o których wspomniał @rms.pl. Poczytaj o DTS Play-Fi.
 13. PromatAudio

  stereo do 5 kzł

  Podobnie jak kolega powyżej polecam amplitunery sieciowe jak np. Onkyo TX-8150 czy Pioneer SX-N30 - to bliźniacze bogato wyposażone urządzenia. Gdybyś chciał ich posłuchać z Electrino to zapraszam do Szczecina - chyba do mnie masz najbliżej. Oczywiście na miejscu masz szerszy wybór kolumn głośnikowych w założonym budżecie.
 14. PromatAudio

  Wymiana kolumn na lepsze w onkyo nr656

  Pożycz od kogoś suba i zobacz jaka jest różnica, zapewniam, cię że się zdziwisz. Kupić możesz dowolny, sub ma regulację więc go dopasujesz do reszty. Kupując 656 powinieneś dostać drukowaną instrukcję i gwarancję wraz z amplitunerem. Wersji elektronicznej nie ma.
 15. PromatAudio

  Problem z podłączeniem

  Suba (aktywnego) podłączasz do gniazda "SUB LINE OUT".
×