Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hoo-Lec

Przyjemność z muzyki a nasze wlasne ciało

Recommended Posts

Szanowni koledzy aby poruszyć  ten temat,sklonilo mnie kilka zdarzeń.

Pierwsze primo.

Każdy z nas wie że z wiekiem słuch nasz się "otepia" Ale co to tak naprawdę znaczy?

Drugie primo:)

Ojciec mój lat 72 karci mnie za głośne sluchanie tv jeśli się tylko spotkamy. Ale dobrze pamietam jak był prawie głuchy o a było to wynikiem ubicia i zalegania wydzieliny w uszach. 

Kolejne primo:)

Sam ostatnio byłem na czyszczeniu uszu z moja mała córka i czopek jaki Pani wyciągnęła z tak  małego uszka był imponujący 

Sam jestem umówiony na taki zabieg.

Podzielę się wrażeniami po zabiegu.

Tak sobie myślę że tracimy czas i środki na sprzęt a tu na końcu tego łańcucha znajduje się ograniczony odbiorca :)

Edytowano przez Hoo-Lec

Jak tam, jesteś już po zabiegu? Duże czopki były? Czekam z niecierpliwością na relację.

Ja słuch mam w normie, jakiś czas temu badałem i było OK. Ale nigdy nie byłem na takim fachowym czyszczeniu. Może mógłbym mieć jeszcze lepszy?

Samodzielnie można porządnie oczyścić uszy świecując je regularnie tzw. świecami hopi. Zabieg jest bezbolesny, wręcz przyjemny i relaksujący.

Przy zalegającej woskowinie powodującej odczuwalne osłabienie słuchu niezawodnie pomaga duża strzykawka wypełniona ciepłym roztworem wody z niewielką ilością mydła. Wstrzykiwanie (naturalnie bez użycia igły!) do ucha strumienia ciepłej wody, choć niektórych może przeprawić o dreszcz jest kompletnie bezbolesne i bezpieczne.

Cała moja rodzina regularnie stosuje oba zabiegi.  

Ja sobie czasami kupuję jakieś krople do rozpuszczania woskowiny. Po prostu jestem ciekaw, czy laryngolog wydobyłby coś więcej z mych przewodów. ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować