Skocz do zawartości

traumeel

Uczestnik
 • Zawartość

  82
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O traumeel

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Lubelszczyzna

Ostatnio na profilu byli

5279 wyświetleń profilu
 1. E tam. Zaraz znajdą się tacy którzy stwierdzą, że eksperyment nie był miarodajny, choćby dlatego, że żona była własna. Cudza żona najprawdopodobniej żadnych zmian by nie usłyszała.
 2. Czy to wciąż jest wątek o realizacjach płyt?! Może ktoś z Administracji znów by tu posprzątał?
 3. traumeel

  Wybór standów

  Ja do moich Delphinusów zamawiałem standy robione "na miarę" w firmie VAP. http://vap.com.pl/index.html Wyszło znakomicie jakościowo, szybko i za rozsądne pieniądze. Proponuję Ci pójść tym tropem. Są bardzo otwarci na wszelkie indywidualne, nietypowe potrzeby klientów.
 4. Ściślej: M&B Audio Cable. Dobry wybór kabli na różne kieszenie. Bez finansowego zawrotu głowy.
 5. traumeel

  Kabel zasilający do 500 zł

  Furutech i Oyaide - nie kupiłbym poza oficjalną dystrybucją. Podróbek zatrzęsienie, a ceny kuszą jak 12-letni Passat z przebiegiem 55 tys. km.
 6. traumeel

  Kabel zasilający do 500 zł

  Ja zaproponuję Ci któryś z przewodów zasilających Yarbo. Mam i używam: https://audeos.pl/pl/p/Yarbo-SP-9000PW/605 https://audeos.pl/pl/p/Yarbo-SP-1100PW/507 Wtyki również z audeos.pl
 7. Analogii poszukujesz zbyt daleko. Powstrzymaj rącze rumaki swego umysłu! Swój zestaw buduję TYLKO I WYŁĄCZNIE kierując się moimi kompletnie subiektywnymi wrażeniami. Robię tak dlatego, gdyż wszystkich składowych mojego systemu wyłącznie słucham i nigdy przez myśl mi nie przeszło podłączać ich do jakichkolwiek urządzeń pomiarowych, ani udowadniać sobie własnych ułomności. Słuchanie muzyki ma przynosić mi czystą radość, a nie być przyczynkiem do dzielenia włosa na czworo. Zbyt cenię sobie mój czas by trawić go na pierdoły. A ślepe testy są dla mnie pierdołami pierwszej wody! Nieodparcie odnoszę wrażenie, że Ty i Kraft z uporem wartym lepszej sprawy odmawiacie inaczej niż Wy myślącym prawa do wydawania własnych pieniędzy wg własnych kryteriów. Przeciwko ślepym testom nie mam nic. Róbcie je sobie do bólu. Ale nie każcie mi ich robić, nie wymagajcie od innych by uznali Waszą drogę za jedynie słuszną. Mnie ślepe testy kompletnie nie obchodzą i gwarantuję, że to się nie zmieni. A przy okazji życzę trochę więcej tolerancji. Każdy ma prawo uprawiać swoje hobby za swoje pieniądze na swój własny sposób. Kraft: w tym kontekście Twój dowcip zabrzmiał kiepsko i płasko. Zamiast śmiechu może raczej wywołać kłopotliwe milczenie. Popracuj nad timingiem.
 8. Bo tak mnie nastrajają wszelkiej maści radykałowie i ortodoksi w doktrynie.
 9. Wiesz co Fafniak, przypominasz mi światka Jehowy, który ma misję przekonania każdego do swoich jedynych i bezdyskusyjnych racji. Niezależnie od tego czy ktoś potrzebuje "oświecenia" czy nie.
 10. Mi osobiście szkoda czasu na ślepe testy. A z moimi wszelkiej maści utartymi schematami jest mi niewysłowienie dobrze. Komu natomiast do szczęścia potrzebne są ślepe testy, to niech robi je dniami i nocami. Mi nic do tego.
 11. Skrajny przykład chamstwa i prostactwa. Mam nadzieję, że Administracja odpowiednio autora tego żenującego wpisu potraktuje.
 12. traumeel

  Standy do 800zł jakie?

  Dlatego zamówiłem standy VAP skrojone na miarę pod Delphinusy. Wyszło znacznie taniej i ładniej. (Moim zdaniem oryginalne standy Chario urodą nie grzeszą.)
 13. Wiesz dlaczego? Wójt: - Słuchajcie taplarscy, jak wszystkim wiadomo, tam na górce pod głazem leży zakopany koń. Cały ze złota. Tak, czy nie? Filip Pierdun: - Ogon i grzywa śrebrne! Wójt: - A niech będzie że śrebrne - ale reszta ... złoto... Filip Pierdun: - Nie! Kopyta żelazne! Wójt: - No dobra, kopyta żelazne, ogon i grzywa srebrne - ale reszta złoto. Domin: - To Wy uważacie, że ten koń tam jest? Wójt: - A Wy że nie? Domin: - Tego nie mówię... Wójt: - A teraz mi powiedzcie, ile za takiego konia można kupić, no powiedzmy - cukru? No ile wozów? Takich czubatych! Jak z drzewem. Albo z gnojem. ktoś z sali: - Tysiąc! Wójt: - Ha ha ha. A ja wam powiem, że za takiego konia można kupić cukru, smalcu, marmolady, kiełbasy tyle, że wy by za sto lat tego nie zjedli. Domin: - Złoto w świecie drogie... Wójt: - Właśnie. A ja się was pytam, dlaczego nie przekopiecie szpadlami tej górki, co? Filip Pierdun: - Nikt nie próbuje, bo czort pilnuje! Wójt: - Toć macie na diabła święconą wodę. Bo tak naprawdę taplarscy, to nie diabła się boicie, a tego, że nic tam nie znajdziecie, o. I skończy się bajanie - o smakołykach, strojach, dworach...
 14. Tak się składa, że w moim domu są dwa flety poprzeczne (żona jest absolwentką szkół muzycznych): jeden, to niklowany Amati, a drugi to srebrna Yamaha. Flety brzmią na moje niewprawne ucho zasadniczo różnie. Żona twierdzi, że gra na Amati to udręka, natomiast Yamaha "sama gra".
×