Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Józek12Ma 8 lat

Edifier r2600 Problem z głosnikiem

Recommended Posts

Witam

Otóż w moich głośnikach(edifier r2600) mam pewien problem podczas sluchania muzyki z mocniejszym bassem występuje w nich takie dziwne strzykanie dochodzące z zawieszenia(nie znam dokładnej nazwy tego co obwodza membrane) Wiecie co na to poradzic? 

podsyłam jescze filmik gdzie na bass 0 słychac juz wyraźnie do strzykanie takie "tcz tcz" przy podbiciu bassu dodam jeszcze że w drugim głosniku nie wystepuje ten problem

video-1502890978.mp4

Edytowano przez Józek12Ma 8 lat

3 godziny temu, S4Home napisał:

Od kiedy tak masz? 

Lubiles słuchać na nich głośno?

2 tyg temu kupione od 2h po słuchaniu w1 dniu gdy puscilem muze bass boost na wzmacniaczu wbudpwanym 0+ i tak teraz strzyka. Ta sluchalem dosyc głośno.

Uszkodziles zapewne cewkę słabym sygnałem pod dużym natężeniem mocy.

Serwis i jak/jesli naprawia to nie rób tak więcej. 

Pewnie podałeś sygnał po minijacku z PC z za dużą głośnością, a dodatkowo podkręciłeś jeszcze głośność tych aktywnych "edi coś #@$" i coś jak pisze salon uszkodziłeś. W każdym razie to nie są kolumny do głośnego słuchania i basu w nich, ani niskiego, ani w dużej ilości, nie ma ( a bassu na 100% ;)).

Zdarza się też że przy dużym wychyleniu membrany, jej wewnętrzna strona uderza o plecionkę-kabelek idącą od magnesu.

18 hz to gra kilka organów na świecie i może z pare subwooferów o kwotach 5 cyfrowych. 

Grales za głośno na sprzęcie który jest do tego nie przystosowany. 

Masz je na gwarancji więc walczymy z gwarancją. Naprawiać za kasę ? Ja bym dał spokój chyba

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować