Skocz do zawartości

Denon AVR-X3300W czy AVR-X3400H


ayk

Recommended Posts

Dzień dobry!

Jestem przed zakupem amplitunera, wysłużony Technics odmawia posłuszeństwa. Denon wypuścił nowe amplitunery no i teraz się zastanawiam avr-x3300w czy avr-x3400h. Różnica obecnie to 1000zł na korzyść starszego modelu bo są wyprzedaże. Jak szybko spadają ceny nowości po zakończeniu dystrybucji starszego modelu? Może ktoś miał okazję posłuchać czy różnica w dźwięku między nimi i podzielił się wrażeniami. Dodam, że jest nikłe graniczące z zerem prawdopodobieństwo, że będę korzystał z Heos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty szkoda przepłacać zmiany z roku na roku są tylko kosmetyczne obecnie z reguły na minus bo cały coś coś odciążają\zabierają. Brał bym model 2016 Ja miałem podobnie niedawno wziąłem onkyo rz810 no to zapłaciłem 3600zł a nowszy model rz820 za 4400zł.

Pamiętaj żeby się targować.

ps

THX tryb w rz810 robi robotę.

Edytowano przez Jasiek88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Właśnie zamówiłem AVR-X3300W. Nie będę czekał roku na obniżkę, krócej też nie chciałem:). Poczytałem trochę recenzji i myślę że nie było się nad czym zastanawiać. Jasiek88 - targowałem się i jeszcze 200 zł urwałem, a oszczędności wydałem na lepsze kable do głośników:D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...