Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nighty89

Jakie kolumny surround (tylne) do Jamo S626 HCS?

Recommended Posts

Hej,

Posiadam zestaw 5.0 Jamo S626 HCS, chciałbym rozszerzyć kino domowe o dwa głośniki surround. Jakie kolumny głośnikowe polecalibyście do powyższego zestawu?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowano przez Nighty89

Jamo surround 200. Ale nie polecam. To bardzo slabe kolumienki. Mam je od kilku lat, ale używałem zaledwie kilka tygodni. Konstrukcja wydaje się być ok, ale .... brakuje im wszystkiego jeśli chodzi o jakośc dźwięku. O choćby namiastce basu nie ma co marzyć. Prawdopodobnie jest jakiś nowy model, ale nie znam. Może lepszy. Pozdrawiam.

Dzięki za odpowiedzi. Chciałem się tylko upewnić, że mówimy o tym samym. Posiadam już dwie tylne kolumny, chciałem dokupić dwie kolejne, żeby system 5.0 przerobić na system 7.0. Te kolumny bipolarne będą dobrze współpracować z już istniejącymi kolumnami tylnymi?

Powinny. W koncu zostały stworzone do wspópracy z innymi w systemach KD. Wcześniej napisałem, ze trudno szukać w nich basów, ale przecież one nie są od tego. To kolumny (kolumienki) efektowe. Pozdrawiam.

7 godzin temu, Rega napisał:

Jamo surround 200. Ale nie polecam. To bardzo slabe kolumienki. Mam je od kilku lat, ale używałem zaledwie kilka tygodni. Konstrukcja wydaje się być ok, ale .... brakuje im wszystkiego jeśli chodzi o jakośc dźwięku. O choćby namiastce basu nie ma co marzyć. Prawdopodobnie jest jakiś nowy model, ale nie znam. Może lepszy. Pozdrawiam.

Możesz mieć rację. 

6 godzin temu, Nighty89 napisał:

Dzięki za odpowiedzi. Chciałem się tylko upewnić, że mówimy o tym samym. Posiadam już dwie tylne kolumny, chciałem dokupić dwie kolejne, żeby system 5.0 przerobić na system 7.0. Te kolumny bipolarne będą dobrze współpracować z już istniejącymi kolumnami tylnymi?

Będą. Na necie znajdziesz ich odpowiednie ustawienie. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować