Skocz do zawartości

Onkyo rz800 & heco 702 lub magnat 1002


aero95

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Potrzebuję rady jak w temacie. Czyli jak się zgra w stereo onkyo rz800 z heco victa 702 lub magnatami 1002/2002?

Ewentualnie może coś innego zasugerujecie? 

Kolumny budżetowe do 1500,-/para,nowe,wyłącznie podłogowe. Metraż 25m - prostokąt.Muzyka soul,jazz,pop.

Edytowano przez Πολσκα τσεμπουλα
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę wielkość salonu i preferencje muzyczne, zdecydowanie zaproponowałbym polską konstrukcję Pylon Audio Pearl 25 (https://www.q21.pl/pylon-audio-pearl-25.html). Będzie to moim zdaniem znacznie lepsze brzmienie. Ewentualnie przy trochę wyższym budżecie warto spojrzeć także na polską konstrukcję STX Electrino 250 (https://www.q21.pl/stx-electrino-250.html).

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za sugestie. Patrząc na powyższe propozycje chyba muszę wyrzucić z głowy swojego cichego faworyta pylona topaz 20...

Wydawało mi się że tymczasowo da sobie u mnie radę. Niebrzydka,niedroga o dobrych opiniach kolumna z frontowym br pozyskała wstępnie moją sympatię. Jednak jej słaba wytrzymałość na prąd w połączeniu z moim temperamentem odsłuchowym ją chyba zabije...:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, S4Home napisał:

Witaj,

 

Do tego amplitunera to nieco za słabe kolumny.

Ze swojej strony polecałbym bardziej Indiana Linę nota 550x, Magnat Quantum 675 czy Polk Audio tsx330.

Pozdrawiam

- Mq 675 odpadają. Ich tandetny frontowy połysk działa mi na nerwy  przypominając moje poprzednie jamo 606.? Oczywiście grające pod innym ampli.

- Indiana nota 550x mogą być. Tylko czy te małe membrany niskotonowe potrafią zagrać niskie częstotliwości?

- Polk audio tsx 330T fajne! Kwestia tylko ceny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...