Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RagingSnake

Zakup kina domowego.

Recommended Posts

Witam.

Jestem zainteresowany zakupem kina domowego do mieszkania. Wiem że nie jest to takie proste więc postanowiłem zapytać ekspertów.

Chodzi mi o zestaw do salonu którego przekrój poniżej.

Zestaw chciałbym wykorzystać zarówno do oglądania filmów jak i do słuchania muzyki. Nie chodzi mi o zestaw audiofila tylko o w miarę najlepszą jakość dźwięku do max 5.000 PLN.

Wymiary salonu to 7,17 m x 3,90 m.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie i opinie.

Z góry dziękuję za pomoc.

przekrój.jpg

Dzień dobry.

Biorac pod uwagę Twoje preferencje, uniwersalność systemu oraz założony budżet, zwróciłbym Twoją uwagę na amplituner Onkyo TX-NR676 lub Denon AVR-X1400H oraz zestaw kolumn Jamo S 807 HCS, wspomagany aktywnym subwooferem Jamo S 810 SUB. Za kwotę około 5 tys. zł. masz kompletny, uniwersalny i bardzo nowoczesny system, który dodatkowo w przyszłości możesz rozbudować głośniki Dolby Atmos Jamo S 8 ATM. Kolumny są bardzo eleganckie, oferują bardzo przyzwoite brzmienie, świetnie sprawdza się w Twoim systemie, .

Ewentualnie jako alternatywy możesz spojrzeć na system Denon AVR-X1400H / Dali Spektor 6 Set 5.0. To rozwiązanie, zbudowane na bazie duńskich, bardzo dobrych kolumn Dali, niestety w założonym budżecie nie zmieścimy się z subwooferem,

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji. Poza wyżej wymienionymi rozwiązaniami, w naszym salonie masz do dyspozycji dziesiątki urządzeń i kolumn, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować