Skocz do zawartości

Wygluszenie mieszkania od odglosow typu chodzenie,tupanie


Gość

Recommended Posts

1 godzinę temu, lukluk71 napisał:


Stary ja wiem że dużo zależy od zasobności portfela. Ale nie można wsadzać tyłka prosto w centrum metropolii i cisnąć wszystkich że otaczają Cie różne dzwięki, rozumiem że jeśli jest hałas z ulicy to pójdziesz wstrzymać ruch uliczny bo Tobie za głośno w mieszkaniu. Albo jak masz sklep pod nosem, to pójdziesz mieć pretensje do praconików sklepu że robią rano dostawy a Ty się jeszcze byczysz w łóżku do południa. Mieszkam w bloku gdzie jest poczta polska, codziennie rano busy podjeżdżają i się tłuczą, listonosze rano na fajce pier... ą takie głupoty że się w łbie nie mieści. Ta poczta tu była jak się wprowadzałem. Rozumiem że mam teraz iść do kierownika poczty i prosić żeby się zamknęli ? Bo jestem Paniczem który się wprowadził i mu przeszkadza każdy dźwięk oddychania innych ? :D ehhhh ..

Mieszkam w centrum Zabrza w kamienicy przy torowisku:), nie wiem na podstawie czego wydedukowałeś że mi miasto przeszkadza, lub że dzieci do kaloryfera przywiązuje.

Dlatego nie dorabiaj za dużo filozofii  do tych wypowiedzi. Zasada jest jedna i prosta, mieszkasz w bloku musisz przestrzegać pewnych norm i przepisów.

Jeśli hałasy mieszczą się tych powszechnie respektowanych, to nie mam nic do tego, TAKI UROK.

Ja odnoszę się do wszelkich patologicznych zachowań sąsiadów, którzy powinni raczej w lepiance mieszkać, a nie wśród ludzi. 

 

 


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukluk71 napisał:

a jeszcze tak dla czystej ciekawości. Znajomy wyprowadzał się z miasta, właśnie dlatego że hałas itp. 
Kupił dwa lata temu ziemię, dziś ma w tym roku zakończyć budowę. Obok po sąsiedzku, za płotem, właśnie widzi jak mu rośnie dom z ogromną z budynkami gospodarczymi, w sensie mechanik się wybudował i z tego co dziś wiadomo, będzie tam warsztat samochodowy, na 3 pracowników. :) Więc różnie to bywa...

U mnie na działce akurat fajnie. Jest wystarczająco duża, circa 1800 m2. Z jednej strony jakiś sad owocowy i ze 40 m do szosy, od frontu domu z 20 m do płotu sąsiada, od strony tarasu plus minus 30 m do kolejnego płotu, a z czwartej mam działkę na sprzedaż 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak audio sobie walniesz z takim basem że nie tylko Twój blok będzie się trząsł, a także okna w tym naprzeciwko? No ja nie wiem czy nawet będąc zwolennikiem miejskiego zgiełku bym tolerował takiego sąsiada przez którego szklanki spadają mi ze stołu. Jak bym obecny sprzęt postawił w przeciętnym pokoju na blokowsku i grał tak jak lubię, to chyba bym się na lincz zaocznie musiał godzić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Butler napisał:

No ale jak audio sobie walniesz z takim basem że nie tylko Twój blok będzie się trząsł, a także okna w tym naprzeciwko? No ja nie wiem czy nawet będąc zwolennikiem miejskiego zgiełku bym tolerował takiego sąsiada przez którego szklanki spadają mi ze stołu. Jak bym obecny sprzęt postawił w przeciętnym pokoju na blokowsku i grał tak jak lubię, to chyba bym się na lincz zaocznie musiał godzić. 

W sensie, że ja? 😄 Ciekawe, jak mocno byłoby słychać rozkręcone porządnie kino na zewnątrz.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Hej, my kupilismy bliźniaka pod Krakowem i jak się wprowadziliśmy to okazało się, że słychać dosłownie wszystko.. najgorzej było w łazience i na schodach (można było rozmawiać z sąsiadem przez ścianę). ogólnie dramat. po roku stwierdziliśmy ze musimy zainstalować izolacje. Znaleźliśmy firmę Sandof ich stronka to www.sandof.eu . Jesteśmy już po zakończonej robocie  i musze przyznać ze efekt jest super, rzeczywiście odgłosy sąsiadów nie słychać, czasem słychać tylko jak cos im spadnie na podłogę, ale to najmniejszy problem. chłopaki fajnie podeszli do tematu, ścianę na schodach zrobili czyściutko i szybciutko, także polecam. w końcu mogę się rozluźnić we własnym mieszkaniu. mam nadzieje ze komuś pomogłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...